Tak wygląda syn Majki Jeżowskiej! Niespodziewane zdjęcie z okazji 40-tych urodzin

2021-11-27 18:15
Tak wygląda syn Majki Jeżowskiej! Niespodziewane zdjęcie z okazji 40-tych urodzin
Autor: AKPA Tak wygląda syn Majki Jeżowskiej! Niespodziewane zdjęcie z okazji 40-tych urodzin

Ważne wydarzenie w życiu Majki Jeżowskiej (61 l.)! Sławna polska piosenkarka podzieliła się z fanami wzruszającą nowiną. Aż trudno uwierzyć, ale syn wiecznie młodej gwiazdy skończył już 40 lat! Kim jest Wojciech Jeżowski? Jak teraz wygląda, a jak wyglądał kiedyś? Majka Jeżowska ujawniła zaskakujące zdjęcie!

Majka Jeżowska to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Znamy ja głównie jako wykonawczynię przebojów dla dzieci sprzed lat: "A ja wolę moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są" to wielkie hity czasów PRL! Piosenkarka tworzy także dla dorosłych, a jej piosenki zawsze są pełne optymizmu i energii! A energii i witalności zdecydowanie nie brakuje Majce Jeżowskiej. Piosenkarka skończyła już 61 lat, ale nadal wygląda niezwykle młodo i atrakcyjnie, czym wzbudza zachwyt fanów wszystkich pokoleń. Aż trudno uwierzyć, że syn Majki Jeżowskiej ma już 40 lat! Piosenkarka podzieliła się tą nowiną z fanami na swoim koncie na Instagramie, pokazała też bardzo zaskakujące zdjęcie! Widzimy na nim Wojciecha Jeżowskiego jako niemowlę! "40 lat minęło … mój jedyny syn Wojtek świętuje dziś urodziny ! Leć wysoko na skrzydłach swoich pasji i miłości . Za chwilę zostaniesz Tatą , więc możesz czuć się spełniony Synu . Jesteś wyjątkowym , wrażliwym i dobrym facetem ❤️ Dumna jestem z Ciebie mój kochany !" - napisała Majka Jeżowska w internecie.

NIE PRZEGAP: Córka Małgorzaty Braunek przeszła poważną operację! Szczere słowa do fanów

NIE PRZEGAP: Najszybszy ślub w "Rolnik szuka żony". Bogusia i Krzysztof powiedzieli sobie "Tak"

Kim jest Wojciech Jeżowski? Syn Majki Jeżowskiej to reżyser i montażysta krótkich filmów. W zeszłym roku wziął ślub ze stylistką imieniem Sophie, która odpowiada za kolorowe sceniczne kreacje jego sławnej mamy. Niebawem przyjdzie na świat dziecko Wojciecha Jeżowskiego i jego żony, dziewczynka. Ciekawe, czy będzie wyglądała tak jak Wojciech Jeżowski na zdjęciu z lat osiemdziesiątych?

NIE PRZEGAP: Księżna Diana PIERWSZA zdradziła Karola?! Królewski doradca szokuje

NIE PRZEGAP: Dziwne przemówienie premiera! "Świnka Peppa jest geniuszem!"

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
Wywiad z Majką Jeżowską
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE