Majka Jeżowska

i

Autor: AKPA

Majka Jeżowska podzieliła się radosną nowiną! Ujawniła płeć dziecka

2021-10-17 12:00

Majka Jeżowska (61 l.) nie posiada się ze szczęścia. Po raz pierwszy zostanie babcią i zamierza pełnić tę rolę najlepiej, jak tylko może. Chce bawić bobasa, śpiewać dla niego i liczy, że to dzięki niemu znów zacznie pisać piosenki dla dzieci. Właśnie ujawniła płeć pierwszego dziecka swojego syna.

Syn artystki, Wojciech Jeżowski, dosłownie za kilka tygodni zostanie tatą. Jego żona Zofia Kula jest w zaawansowanej ciąży. Majka Jeżowska, która zostanie babcią, jest najszczęśliwsza pod słońcem i zapowiada, że będzie angażować się w życie bobasa. Ogłosiła już, że na świat przyjdzie dziewczynka. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, jej syn i synowa będą mogli na nią liczyć. Majka aż rwie się do pomocy przy wnusi. Już teraz szuka wózka.

- Będę babcią po raz pierwszy! Razem z przyszłą mamą Zosią zastanawiamy się, który wózek polecacie? Szukamy najlżejszego i praktycznego. Jakie są wasze opinie? Które modele polecacie? - dopytuje Majka Jeżowska na Instagramie.

NIE PRZEGAP: Beata Kozidrak straci film przez pijacki rajd?!

Gwiazda wtrąciła się też w sprawę imienia wnuczki.

- Jest już imię, ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne opcje. Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Jako drugie imię tak. Ale pierwsze – nie. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair - mówi Majka Jeżowska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE