Córka Angeliny Jolie w sukience!

i

Autor: AP Córka Angeliny Jolie w sukience!

Córka Angeliny Jolie w sukience! Shiloh jednak nie jest chłopcem?

2021-10-20 9:00

Szok na salonach! Nastąpiła wielka zmiana w życiu córki Angeliny Jolie. Shiloh Jolie-Pitt ma dziś piętnaście lat i wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze niedawno. Shiloh pojawiła się na czerwonym dywanie w sukience, co zdumiało wszystkich. Jeszcze niedawno córka Angeliny i Brada Pitta nosiła się po męsku i kazała mówić o siebie "John". Czyżby zmieniła zdanie?

Czyżby córka Angeliny Jolie i Brada Pitta jednak nie była chłopcem? Shiloh Jolie-Pitt ma dziś piętnaście lat i właśnie wywołała burzę swoim najnowszym publicznym wystąpieniem. Shiloh wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze niedawno! Córka Angeliny i Brada pojawiła się na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Eternals" o superbohaterach, w którym zagrała Angelina. Shiloh pozowała do zdjęć z matką i rodzeństwem: Maddoxem (20 l.), Zaharą (16 l.) i 13-letnimi bliźniakami Vivienne i Knoxem. Fotoreporterzy przecierali oczy ze zdumienia, bo Shiloh Jolie-Pitt miała na sobie sukienkę! To pierwszy raz, kiedy widzimy córkę Angeliny i Brada w takim ubiorze. Jeszcze niedawno córka Angeliny i Brada Pitta nosiła się po męsku i jak ujawnił niegdyś Brad Pitt w wywiadzie, kazała mówić o siebie "John" albo "Peter".

NIE PRZEGAP: Niezwykłe doniesienia o księżniczce Charlotte! Chodzi o księżną Dianę

NIE PRZEGAP: Najgorsza mutacja koronawirusa! Naukowcy proszą, by nie wpadać w panikę

"Chce być chłopcem i uważa się za jednego z braci w rodzinie" - dodawała Angelina. Wydawało się, że Shiloh może niebawem chcieć zmienić płeć. Niekiedy przeprowadza się takie operacje nawet u bardzo młodych osób. Czyżby Shiloh zmieniła zdanie? Na czerwonym dywanie nie wyglądała na nieszczęśliwą. Pozostaje poczekać na rozwój wydarzeń. A tymczasem premiera "Eternals" będzie miała miejsce 5 listopada w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii.

NIE PRZEGAP: Księżna Kate miała operację plastyczną?! Zobacz te zdjęcia, co za zmiana!

NIE PRZEGAP: Zmiana czasu na zimowy 2021. To koniec zmiany czasu?

Sonda
Czy powinno się przeprowadzać operacje zmiany płci u dzieci?

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?
Jak zaplanować płeć dziecka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE