Zabijał przypadkowe osoby

Czarnogóra: Strzelanina w pobliżu Cetynii. Sprawca zabił kilkanaście osób! Strzelał do dzieci?

2022-08-13 8:29

Nie żyje kilkanaście osób. Zginęły w strzelaninie, do jakiej doszło po rodzinnej awanturze koło Cetynii na południu Czarnogóry. Sprawca, uzbrojony w broń palną, po kłótni wyszedł z domu i otworzył ogień. Coś strasznego! Rozstrzelał kilkanaście osób! Wśród nich także policjant. Sprawca masakry strzelał także do dzieci? Przerażające ustalenia.

Tragiczna strzelanina w Czarnogórze. Co tam się stało?

Jedenaście osób zginęło, a sześć zostało rannych w piątek (12.08) wskutek ataku uzbrojonego w broń palną mężczyzny we wsi w pobliżu Cetynii na południu Czarnogóry. Wśród ofiar śmiertelnych jest policjant – poinformowała telewizja RTCG, powołując się na czarnogórską policję.

Tragedia rozpoczęła się od rodzinnej kłótni, po której uzbrojony mężczyzna wyszedł na ulicę i zaczął strzelać do przypadkowych osób. Napastnik otworzył również ogień do policji, po czym sam został postrzelony ze skutkiem śmiertelnym – podała czarnogórska telewizja publiczna.

Cztery osoby przewieziono do szpitala w Cetynii, a dwie do stołecznego szpitala w Podgoricy.

Strzelanina w Czarnogórze. Napastnik został zastrzelony

Według nieoficjalnych informacji napastnik strzelał również do dzieci. Jakie były motywy jego działania i dokładny przebieg zdarzenia? Tego na razie nie wiemy.

Lokalne media podają, że sprawca masakry zginął w czasie strzelaniny. Nie wiadomo, kto go zastrzelił – czy policjant czy współobywatel. Trwa śledztwo. Z ustaleń prokuratury wynika, że w masakrze i strzelaninie w Czarnogórze zginęło dwoje dzieci.

Kto zatruł Odrę? Trwają poszukiwania sprawcy ekologicznej katastrofy
Sonda
Czy Polacy powinni mieć powszechny dostęp do broni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE