Człowiek pogryzł psa! Potem zaatakował policjantów

i

Autor: Shutterstock; Delaware State Police

Mężczyzna był pijany

Człowiek pogryzł psa! Potem zaatakował policjantów

2023-07-10 12:20

Dantejskie sceny na parkingu przy autostradzie w stanie Delaware! Policjanci chcieli zatrzymać tam do kontroli kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość na autostradzie. Zupełnie nie spodziewali się tego, co wydarzyło się później! Trzeba było wezwać posiłki, a i tak patrol został... pogryziony. Z psem włącznie.

Policjanci zatrzymali do kontroli pijanego kierowcę. 47-latek rzucił się na nich i pogryzł policyjnego psa

Zaczęło się od banalnego przekroczenia prędkości na autostradzie, a skończyło na szokujących scenach! Do tych wydarzeń doszło niedawno w mieście Wilmington w amerykańskim stanie Delaware. Policja stanowa namierzyła jadącą zbyt szybko Toyotę Camry i funkcjonariusze przy pomocy sygnałów nakazali kierowcy zjazd na najbliższy parking. Mężczyzna zjechał tam i zatrzymał samochód, ale potem sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kierowca, jak się okazało pijany Jamal Wing (47 l.), wyskoczył z auta zamiast czekać na podejście policjantów. Nie reagował na wezwania do powrotu do pojazdu. W zamian za to wpadł w szał. Nie chciał wykonywać żadnych poleceń, rzucił się najpierw na policjantów, a potem nawet na... wezwanego na pomoc policyjnego psa, którego Jamal Wing ni mniej ni więcej, tylko pogryzł.

Dwóch rannych policjantów i pies. 47-latek siedzi w areszcie

Furia nie minęła zatrzymanemu nawet w szpitalu. Koniec końców rannych zostało dwóch policjantów stanowych oraz pies, w komunikacie policji cytowanym przez "Daily Star" czytamy również, że mężczyzna zniszczył mienie policyjne. Ostatecznie 47-latek został zwolniony ze szpitala i oskarżony o szereg wykroczeń, w tym napaść na psa policyjnego i dwóch funkcjonariuszy, jazdę pod wpływem alkoholu, stawianie oporu przy aresztowaniu z użyciem siły, zakłócanie porządku, brak wymaganego prawa jazdy i przekroczenie prędkości. Siedzi w areszcie i czeka na proces.

Sonda
Wolisz psy czy koty?

QUIZ. Polskie wakacyjne potwory i inne stwory! Pamiętasz te szokujące historie?

Pytanie 1 z 10
Podczas wakacji 2018 nawet detektyw Rutkowski poszukiwał ogromnego pytona tygrysiego nad Wisłą, ale gad do dziś jest nieuchwytny. Jakie były ślady obecności stwora pod Warszawą?
Zakrzów: dwa agresywne psy zagryzły małego maltańczyka, a jego właścicielkę pogryzły