Piersi 19-latki nie przestają rosnąć

i

Autor: nchoma_02 / INSTAGRAM Piersi 19-latki nie przestają rosnąć

Dramat 19-latki z OGROMNYM biustem! "Moje piersi nie przestają rosnąć"

2022-02-13 15:30

Kiedy idzie ulicą, wszyscy się za nią oglądają, kiedy otwiera szafę, wszystkie ubrania są za małe! Amanda (19 l.) z Manchesteru boryka się z nie lada problemem. Kobieta ma gigantyczne piersi i z jakichś tajemniczych względów jej biust nie chce przestać rosnąć. Amanda co prawda pokazuje się chętnie na Instagramie, ale wie, że prawdopodobnie czeka ją operacja zmniejszenia piersi.

Amanda z Wielkej Brytanii zaczęła niepokoić się swoimi piersiami jeszcze wtedy, gdy miała 14 lat. Zaczęły rosnąć w bardzo szybkim tempie i okazało się, że nie zamierzają przestać. Sytuacja coraz bardziej wymykała się spod kontroli. Amanda nie ma pojęcia, dlaczego tak się dzieje, ale jej biust powiększa się nieustająco! Kobieta ma dziś 19 lat i miseczkę 100GG. Z jednej strony cieszy się z kobiecych kształtów i chętnie pokazuje swoje fotki na Instagramie, ale z drugiej czasami ma już tych piersi serdecznie dość! Kiedy idzie ulicą, wszyscy się za nią oglądają, gwiżdżą, zaczepiają... kiedy otwiera szafę, wszystkie ubrania są za małe! Wszyscy plotkują, że stała się ofiarą operacji plastycznych i niektórzy nie wierzą, że jej piersi są jak najbardziej naturalne i po prostu urosły same.

NIE PRZEGAP: Lekarze w szoku! Nie zgadniesz, co 37-latek włożył sobie do penisa

NIE PRZEGAP: Sandra Kubicka uczy się GOTOWAĆ! Baron wyśmiał jej potrawę. WIDEO

Najgorsze są ramiączka od staników, które wżynają się w skórę, nie mówiąc o samym procesie dobrania i zakupu odpowiedniego stanika w sytuacji, w której wszystkie standardowe rozmiary są za małe. Dlatego wbrew namowom niezliczonych fanów Amanda wie, że prawdopodobnie czeka ją operacja zmniejszenia piersi. W Wielkiej Brytanii zabieg ten jest refundowany przez NHS, jeśli istnieją do niego wskazania medyczne.

NIE PRZEGAP: Rewolucja w rodzinie królewskiej! Tradycyjnej koronacji Karola nie będzie

NIE PRZEGAP: Gwiazda Miss Bumbum kończy z seksem! Skupia się na powiększaniu pupy

Sonda
Czy Amanda dobrze wygląda, czy powinna zmniejszyć biust?

QUIZ. Jedzenie na literę ... . Z pozoru proste pytania mogą Cię zaskoczyć!

Pytanie 1 z 26
Inaczej kluski, na literę M:
W formie 24: ćwiczenia na powiększenie biustu