Dramat Meghan Markle i rodziny królewskiej. Mały Archie już chodzi na TERAPIĘ!

2021-01-22 9:20 zw
Książę Harry, Meghan Markle i Archie
Autor: SplashNews.com/East News

Jeszcze nie potrafi dobrze chodzić, a już poszedł na terapię! Australijscy dziennikarze informują o sztabie psychologów i specjalistów od problemów wychowawczych, których zatrudnili Meghan Markle (40 l.) i książę Harry (36 l.) dla swojego syna Archiego (1 rok).

"Mały Archie - już chodzi na terapię!" - piszą dziennikarze "New Idea Royals Monthly". Co takiego sprawiło, że roczny syn Meghan Markle (40 l.) i księcia Harry'ego (36 l.) już musi położyć się na kozetce? Jak ujawniają australijscy dziennikarze powołując się na źródła zbliżone do członków brytyjskiej rodziny królewskiej, Meghan najpierw zatrudniła sztab nianiek i dietetyków, a teraz otoczyła Archiego gromadą "ekspertów behawioralnych".

NIE PRZEGAP: Meghan Markle OBNAŻONA! Ujawnią stare zdjęcia. Skandal w rodzinie królewskiej

"Od terapeutów po fizjoterapeutów, ma nawet terapeutę do spraw wysławiania się" - donosi źródło. Wiadomość ta nadeszła tuż po fali krytyki, jaka spotkała uciekinierów z brytyjskiej rodziny królewskiej po tym, jak pokazali synka w jednym ze swoich internetowych nagrań. Wcześniej zapewniali, że wynoszą się do USA, bo szukają prywatności. Czyżby jej brak już teraz przytłaczał Archiego?!

NIE PRZEGAP: Oto NOWA pierwsza rodzina! PRAWIE wszystkie wnuki Bidena. Zabrakło dziecka STRIPTIZERKI

Alpakoterapia we Wrocławiu
Najnowsze