Zabawa w chowanego

i

Autor: Shutterstock Zabawa w chowanego

Szokujący finał zabawy

15-latek bawił się w porcie w chowanego. Zaciął się w kontenerze morskim i odpłynął do Malezji

2023-01-30 9:40

Nieprawdopodobny finał zabawy w chowanego! 15-latek z Bangladeszu bawił się z kolegami w porcie. Postanowił ukryć się w kontenerze morskim. Jak postanowił, tak zrobił, ale... zatrzasnął się w środku. Tymczasem marynarze zapakowali kontener na statek i odpłynęli do Malezji. A z nimi przerażony chłopak... Jak to się skończyło?

Dziecko bawiło się w chowanego. Znaleziono je w innym kraju! Fahim przepłynął przez morze w kontenerze

Zabawa w chowanego jest popularna na całym świecie - i wszędzie czasami zdarza się tak, że kończy się ona w nietypowy sposób z powodu dziwnych kryjówek wybieranych przez uczestników. Jednak pewien 15-latek z Bangladeszu pobił pod tym względem wszelkie rekordy. Fahim bawił się z kolegami w porcie w mieście Ćottogram w Bangladeszu, państwie w południowej Azji nad Zatoką Bengalską. Dzieci bawiły się w chowanego. Fahim wymyslił, że schowa się w stojącym obok jednego ze statków kontenerze morskim. Jak postanowił, tak zrobił, ale... zatrzasnął się w środku. Nie był w stanie wyjść i nikt nie słyszał jego wołania o pomoc. Tymczasem marynarze zapakowali kontener na statek i odpłynęli do... Malezji. A z nimi przerażony chłopak.

Sześć dni bez wody i jedzenia. 15-latek przeżył przypadkową podróż w kontenerze morskim z Bangladeszu do Malezji

Dziecko płynęło w kontenerze przez sześć długich dni i nocy, bez wody i jedzenia. Fahim przepłynął przez Zatokę Bengalską i Morze Andamańskie, przebywając około trzech tysięcy kilometrów. Statek zacumował dopiero w Kuala Lumpur Malezji i tam odkryto nietypową zawartość kontenera morskiego. Otwarto go w asyście policji. Na filmie, który pojawił się w mediach społecznościowych widać przerażonego, drobnego chłopca, który słaniając się na nogach wychodzi z kontenera. 15-latek był wychłodzony i wygłodzony, ale cały i zdrowy. Władze Bangdladeszu potwierdziły, że cała sytuacja była wypadkiem, choć w Kuala LKumpur początkowo wzięto Fahima za ofiarę handlu ludźmi.

Sonda
Znasz zabawę w chowanego?

QUIZ PRL. Zabawy i zabawki w PRL-u. Każdy to kiedyś znał!

Pytanie 1 z 10
Szkiełko” potrzebne do gry w klasy było:
Spraw radość swojemu dziecku. Godziny niekończącej się zabawy w Funmili

Po czym poznać, że dziecko jest już UZALEŻNIONE od telefonu?

Posłuchaj, jakich sygnałów rodzic nie powinien ignorować!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany