Dziki GIGANTY w HongKongu [WIDEO]

2018-02-15 13:14
dzik
Autor: Shutterstock

Włochacze pod wodzą Pigzilli grasują na ulicach!

Nadnaturalnych rozmiarów dziki atakują HongKong! A jeden z nich to prawdziwe włochate monstrum… Jak alarmują naukowcy, na wzgórzach okalających bezpieczny dotychczas HongKong dziki w szokujący sposób powiększyły swoje rozmiary. Dwieście kilo żywej wagi to u nich nic dziwnego! Utuczone, pokryte szczeciną stwory nie zamierzają ograniczać się do borów. Wybiegają z ostępów i atakują ulice! Ich celem są śmietniki, które rozgrzebują bez trudu.

ZOBACZ TEŻ: Radioaktywne dziki atakują Europę!

Wystarczy jeden cios ostrego kła, by dobrać się do smakołyków. Mieszkańcy HongKongu zdążyli się już pogodzić zlosem, gdy okazało się, że to dopiero początek. Bo na ulice wyszła Pigzilla – tak nazwano największego dzika, jakiego kiedykolwiek oglądało to sterroryzowane przez włochacze miasto. Dzik ma wielkość niedźwiedzia i został zaobserwowany przy szkole, gdzie grzebał w śmietniku, stając jak człowiek na dwóch nogach!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE