Dziki seks w kantorku. Dyrektorka miała schadzki z wuefistą. Nagrała ich jego żona!

i

Autor: Banks County Elementary School/Facebook Dziki seks w kantorku. Dyrektorka miała schadzki z wuefistą. Nagrała ich jego żona!

Seksskandal w szkole

Dziki seks w kantorku. Dyrektorka miała schadzki z wuefistą. Nagrała ich jego żona!

2023-02-09 14:19

Ale afera! Dyrektorka podstawówki i nauczyciel wuefu z tej samej szkoły przez kilka lat byli zaangażowani w namiętny romans. Oboje stracili właśnie pracę, bo do zażyłości z szefową przyznał się mężczyzna. Ona natomiast twierdzi, że w jego ramiona pchnęła go żona wuefisty, która potem nagrywała ich zbliżenia i żądała pomocy w karierze. Brzmi jak obłęd?

To historia jak z "Mody na sukces", albo innej opery mydlanej. "New York Post" donosi o brzemiennym w skutkach romansie, jaki nawiązali ze sobą pracownicy jednej ze szkół podstawowych w Georgii (USA). Dyrektorka placówki, Dana Simmons i nauczyciel wychowania fizycznego Dylan Charles podobno byli ze sobą związani od kilku lat i zdarzało się, że miłosnym igraszkom oddawali się także w szkolnych salach. Sprawa wyszła na jaw, gdy kochankowie się pokłócili. Kobieta zarzuciła wuefiście, że podsłuchuje to, co dzieje się w jej gabinecie. On, musząc się wytłumaczyć z zarzutów przed władzami okręgu, przyznał, że z szefową łączy go romans. Kobieta początkowo zaprzeczała, ale wtedy Charles... przestawił dowody.

Miłosne igraszki w szkole w Georgii. "Żona o wszystkim wiedziała"

"Rachunki ze schadzek, za hotele, restauracje, zdjęcia, na których widać ich całujących się, a nawet uprawiających seks - między innymi w samochodzie oraz na terenie szkoły" - czytamy. Wtedy zaatakowała Simmons. Stwierdziła, że do zbliżeń zachęcała ją żona wuefisty, a potem je nagrywała albo obserwowała. Żona z kolei przekonuje, że dyrektorka w zamian za zażyłość z jej mężem, obiecała im obojgu pomoc w karierze, manipulowała nimi i wywierała presję.  

Romans w szkole. "Już tam nie pracują"

"Po otrzymaniu zarzutów dotyczących sprawy, dystrykt natychmiast zatrudnił niezależnych śledczych do przeprowadzenia dochodzenia i przedstawienia raportu z ustaleń. Zaangażowani w sprawę nauczyciele nie uczą już uczniów z hrabstwa Banks" - mówi Ann Hopkins, inspektor szkolnictwa hrabstwa.

Sonda
Lubisz WF?
Mąż zdradził Polę Raksę z przyszłą prostytutką. Historia z Koprem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany