Emeryci z miotaczem ognia

i

Autor: twitter

Szok na działkach

Emeryt spalił sąsiada miotaczem ognia i strzelał z kuszy! Awantura działkowców. WIDEO

2023-06-27 7:40

Dzika awantura na terenie ogródków działkowych! Skończyło się kulą ognia i strzałą w szyi. Młodsi i starsi działkowicze pokłócili się o to, kto komu podbiera prąd. W pewnym momencie w rękach emeryta znalazł się domowej roboty miotacz ognia. To były sceny jak z filmu! Wszystko zostało nagrane przez świadków działkowych rozruchów.

Emeryt atakował na działkach podczas awantury! W ruch poszły miotacz ognia domowej roboty, w powietrzu latały strzały z kuszy

Co tam się działo?! Kłótnia działkowiczów zakończyła się nieprawdopodobnymi scenami, przyjazdem policji i poważnymi obrażeniami. Do tych szokujących wydarzeń doszło niedawno w Rosji, a konkretnie w niewielkiej miejscowości Trudowoje pod Władywostokiem. Podobnie jak w Polsce, w Rosji też funkcjonują ogródki działkowe. I tak samo jak u nas, czasami wśród działkowców wybuchają różne spory. Tak stało się również w Trudowoje. Między młodszym mężczyzną a parą emerytów wybuchła kłótnia o rzekome podbieranie prądu. Zaczęła się coraz ostrzejsza awantura, a ktoś nagrywał całe zajście telefonem. Aż trudno uwierzyć w to, co widać na filmie!

Ofiary trafiły do szpitala, krewki emeryt odpowie za usiłowanie zabójstwa

Widzimy na nim, jak w pewnym momencie młodszy z działkowców podchodzi do starszego i próbuje z nim porozmawiać. Ale starszy ma w rękach jakieś dziwne urządzenie i... okazuje się, że to miotacz ognia domowej roboty! Pojawia się ogromna kula ognia - płomienie ogarnęły całego młodszego mężczyznę! W tym momencie pierwszy film się urywa. Na szczęście zaatakowany miotaczem przeżył, ma jednak poparzone 60 proc. ciała. Na innym filmie widać panią prezes działek ze... strzałą w szyi. Krewki emeryt zaatakował ją w jeszcze inny, także wymyślny sposób. Ona również trafiła do szpitala i przeżyła. Starszy pan został zatrzymany i odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Sonda
Masz działkę na Rodzinnych Ogródkach Działkowych?

QUIZ. Działka to twoje hobby? Rozwiąż nasz test i dowiedz się, czy jesteś dobrym działkowcem!

Pytanie 1 z 15
Na działce ROD pod żadnym pozorem nie można hodować:
Krwawa rzeź na łódzkich działkach. Kto zabił ciocię Elę?
Listen to "Czy w Polsce powinien być łatwiejszy dostęp do broni?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany