Emily Ratajkowski bez makijażu i w okularach. Aż trudno ją rozpoznać

i

Autor: Cover Images/East News; Christopher Peterson / SplashNews.com/East News Emily Ratajkowski bez makijażu i w okularach. Aż trudno ją rozpoznać

Nieznana twarz modelki

Emily Ratajkowski bez makijażu i w okularach! Przyłapana przez paparazzich

2023-01-25 11:30

Już wiadomo, jak wygląda Emily Ratajkowski (32 l.) bez makijażu i seksownych kreacji! Piękna modelka polskiego pochodzenia została przyłapana przez paparazzich, gdy szła ulicami Nowego Jorku. Wyglądała jak zwyczajna dziewczyna czy nadal można w niej poznać sławną piękność? Zobacz te zaskakujące zdjęcia i oceń sam!

Emily Ratajkowski przyłapana bez makijażu! Zobacz, jak wygląda sławna modelka, gdy idzie po bułki do sklepu

Emily Ratajkowski (32 l.) to symbol seksu i jedna z najsławniejszych modelek świata. Zyskała rozgłos, rozbierając się na planie teledysku do piosenki Robina Thicke'a "Blurred Lines", reklamuje też własne kosiumy kąpielowe. Często widzimy ją na czerwonych dywanach i imprezach, gdzie wygląda zjawiskowo. A jak prezentuje się Emily Ratajkowski, gdy idzie po bułki do sklepu? Teraz już to wiemy! Piękna modelka polskiego pochodzenia została przyłapana przez paparazzich, gdy szła ulicami Nowego Jorku. Gwiazda nie miała na sobie ani grama makijażu i zakrywała twarz okularami korekcyjnymi. Nie byłaby sobą, gdyby nie odsłoniła nieco ciała, w tym wypadku brzucha, ale poza tym miała na sobie spodnie i kurtkę. Naturalna piękność? Zobacz sam!

Emily Ratajkowski i gromada jej kochanków. Z kim spotykała się polska modelka?

Modelka parę miesięcy temu złożyła wniosek o rozwód po czterech latach od ślubu z Sebastianem Bear-McClardem i dużo plotkowano o tym, że powodem były liczne zdrady producenta. Potem Emily Ratajkowski łączono z Bradem Pittem (59 l.), jednak romans z byłym mężem Angeliny Jolie nie przetrwał zbyt długo. Następnie modelkę przyłapano w czułych objęciach byłego chłopaka Kim Kardashian, Pete'a Davidsona (29 l.). A w listopadzie "Page Six" napisał, że gorącej Emily nie wystarcza już jeden mężczyzna. Piękna modelka polskiego pochodzenia według plotek opisywanych przez amerykańskie media spotykała się wtedy z dwoma przystojniakami naraz, a jej drugim wybrankiem był DJ Orazio Rispo (35 l.). Potem rzuciła Pete'a Davidsona i poderwała Jacka Greera (35 l.), nowojorskiego artystę. Następnie tuliła na Instagramie piosenkarza Mosesa Sumney (30 l.)

Sonda
Czy lubisz Emily Ratajkowski?

QUIZ. Jakiego słowa to synonim? Test dla mistrzów, 10/10 to cud

Pytanie 1 z 10
Ambaras to...
Emily Ratajkowski na golasa | ESKA XD - Hotplota #8

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają