Gorące fotki!

Emily Ratajkowski ma sposób na najgorętszy weekend! Pokazała naprawdę dużo

2023-07-16 12:39

Uff, jak gorąco! Naukowcy uderzają w wielki dzwon - ten weekend jest najgorętszy w dziejach. Przynajmniej w dziejach Europy, ale w Stanach Zjednoczonych temperatura także przekracza 30 stopni Celsjusza. Także tam gwiazdy szykują się na ekstremalny skwar. Na szczęście nasza piękna Emily Ratajkowski ma sposób na upały!

Emily Ratajkowski bawi i uczy. Gwiazda polskiego pochodzenia zaprezentowała swój niezawodny sposób na rekordowe upały 2023

Żar dosłownie leje się z nieba, a naukowcy ostrzegają, że takiego skwaru nie było jeszcze dosłownie nigdy w dziejach Europy. Na południu kontynentu ma być dziś, w niedzielę 16 lipca, a także w ciągu nadciągających dni aż 48 stopni! Co z USA? Tam również temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza, a tamtejsze gwiazdy też szykują się na ekstremalny skwar. Na szczęście nasza piękna Emily Ratajkowski ma sposób na upały! Pokazała go swoim fanom na Instagramie. Należy wyciąć z bluzki tyle materiału, ile należy i już można oddychać pełną piersią nawet w największą spiekotę.

Emily Ratajkowski. Kim jest modelka polskiego pochodzenia?

Emily Ratajkowski to jedna z najsławniejszych modelek świata. Zyskała rozgłos, rozbierając się na planie teledysku do piosenki Robina Thicke'a "Blurred Lines", reklamuje też własne kostiumy kąpielowe. Gwiazda nie kryje swoich polskich korzeni, niedawno postanowiła reklamować buty i torebki polskiej firmy CCC. Modelka rozwodzi się po czterech latach od ślubu z Sebastianem Bear-McClardem i dużo plotkowano o tym, że powodem były liczne zdrady producenta. Potem Emily Ratajkowski łączono z Bradem Pittem (59 l.), Petem Davidsonem (29 l.) czy DJ Orazio Rispo (35 l.).

Sonda
Czy lubisz upały?

QUIZ. Polskie wakacyjne potwory i inne stwory! Pamiętasz te szokujące historie?

Pytanie 1 z 10
Podczas wakacji 2018 nawet detektyw Rutkowski poszukiwał ogromnego pytona tygrysiego nad Wisłą, ale gad do dziś jest nieuchwytny. Jakie były ślady obecności stwora pod Warszawą?
Kacper Stokowski: specjalna kamizelka chroni nas przed upałami
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany