Europoseł homofob przyłapany z facetami ma ŻONĘ! To WPŁYWOWA postać

2020-12-02 6:30 zw
Bruksela
Autor: Wikipedia Siedziba Unii Europejskiej i NATO, a przede wszystkim stolica Belgii, to niewielkie miasto położone nad rzeką Zenne, którego powierzchnia to tylko 32,61 km2. Jest więc trzy razy mniejsza od Koszalina!

Przyłapany na gejowskiej orgii József Szájer (59 l.) jest żonaty i ma córkę! Żona europosła homofoba, który okazał się amatorem seks imprez z facetami, to bardzo wpływowa postać na Węgrzech, również blisko współpracująca z premierem Wiktorem Orbanem (57 l.). Kim jest Tünde Handó (58 l.)?

Nie dość, że wcześniej nie przestawał mówić o świętości małżeństwa i zwalczał prawa gejów na Węgrzech, to jeszcze ma żonę! József Szájer (59 l.) przyłapany na gejowskiej orgii w Brukseli to jeszcze większy hipokryta, niż mogłoby się wydawać. Kim jest żona Józsefa Szájera? To Tünde Handó (58 l.), prawniczka z wykształcenia. Wzięli ślub w 1983 roku, mają 33-letnią obecnie córkę. Tünde Handó to bardzo wpływowa postać na Węgrzech, również blisko współpracująca z premierem Wiktorem Orbanem (57 l.).

Jest przewodniczącą Krajowej Rady Sądowniczej, która ma całkowitą kontrolę nad władzą sądowniczą na Węgrzech. Oznacza to, że żona seksposła może praktycznie sama być sobie sędzią, dowolnie wybierając i wysyłając na emeryturę innych sędziów. Sekretarz generalny Rady Europy powiedział o Tünde Handó, że "jak na jedną osobę ma zbyt wiele władzy w swoich rękach". Czy po kompromitacji męża dojdzie do rozwodu? A może także bezpowrotnie skojarzona z miłośnikiem orgii wszechwładna sędzia musi pożegnać się z karierą u Orbana?

Super Raport 19.11 (Goście: Robert Biedroń - eurodeputowany, Wiosna oraz Krystyna Ptok - przewodnicząca OZZPiP)
Najnowsze