Udusił matkę, poćwiartował ją, a zwłoki jadł 15 dni. Sprawa tego KANIBALA mrozi krew w żyłach

2021-06-16 19:21
Kanibal porąbał matkę na tysiąc kawałków!
Autor: MATERIAŁY POLICJI Kanibal porąbał matkę na tysiąc kawałków!

Alberto Sánchez Gómez w chwili zbrodni miał 26 lat, jednak według sądu był w pełni świadomy swoich czynów. Koniec sprawy „kanibala z Vantes”, który dwa lata temu udusił swoją matkę, a później poćwiartował jej zwłoki. Po wszystkim miał urządzić sobie ucztę, która trwała ponad dwa tygodnie. W Madrycie zapadł wyrok w tej sprawie. Sanchezowi zasądzono 15 lat pozbawienia wolności za morderstwo i kolejne pięć miesięcy za zbezczeszczenie zwłok. Nakazano mu również zapłacić bratu 60 tys. euro odszkodowania.

Alberto Sanchez Gomez (28 l.) został skazany na 15 lat więzienia za zbrodnię, którą popełnił w 2019 roku. Ofiarą "kanibala z Vantes" była jego własna matka, Maria Soledad Gomez (+69 l.). Wcześniej między 28-latkiem a jego matką często dochodziło do awantur, a nawet rękoczynów. Kobieta uzyskała sądowy zakaz zbliżania się do niej przez Alberto, ale jak dziś wspominają jej sąsiedzi, i tak zawsze przyjmowała go do domu, mówiąc, że przecież to jej syn.

WAŻNE Policjantka była gwałcona na komisariacie. Horror trwał latami, a sprawcy niewinni

Wśród swoich znajomych 28-latek uchodził za cichego i spokojnego. Nikt nie spodziewał się, do czego jest zdolny. Jednak doszło do niewiarygodnej zbrodni. Tego strasznego dnia Alberto znów pokłócił się z matką. Prawdopodobnie o to, że wielokrotnie zgłaszała pobicia na policję. Zaciągnął kobietę do sypialni i tam udusił ją, a potem wziął piłę oraz dwa kuchenne noże, by poćwiartować zwłoki. Na tym jednak nie poprzestał.

Podejrzani o kanibalizm stanęli przed sądem w Szczecinie

Początkowo chciał tylko pozbyć się ciała matki, ale zmienił zdanie i chciał spróbować jak smakuje ludzkie mięso. Makabryczną uczta trwała aż piętnaście dni. Porąbał zwłoki matki na tysiące kawałków, z czego niektóre zjadł na surowo, inne ugotował, resztę dawał psu. Sąsiedzi wezwali w końcu policję, niepokojąc się zniknięciem Soledad. Gdy policjanci zapukali do drzwi mieszkania grozy, Hiszpan spokojnie wyjaśnił im, co dokładnie zrobił. Nawet najbardziej doświadczeni funkcjonariusze pochorowali się na widok tego, co zastali w mieszkaniu. 28-latek przyznał się do zabójstwa. Hiszpańskie media podają, że był znany policji z powodu przemocy wobec swojej matki i że złamał zakaz zbliżania się w momencie aresztowania. 

ZOBACZ GALERIĘ Kanibal porąbał matkę na tysiąc kawałków!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze