Władimir Putin, Alina Kabajewa

i

Autor: Sergei Chirikov/AFP/EAST NEWS Władimir Putin, Alina Kabajewa

Najbardziej elastyczna Rosjanka powraca

Gdzie jest Alina Kabajewa? Kochanka Putina opuściła kryjówkę. "On jest sentymentalny"

2022-07-27 9:11

Do niedawna domniemana kochanka Władimira Putina, która ma z nim już podobno czwórkę dzieci, ukrywała się w luksusowej posiadłości w Szwajcarii. Jednak po tym, jak została na nią nałożona kolejna transza sankcji, musiała wziąć nogi za pas. Były współpracownik Aleksieja Nawalnego ujawnił, gdzie w tej chwili znajduje się Alina Kabajewa.

Była gimnastyczka, najbardziej utytułowana rosyjska zawodniczka, Alina Kabajewa (37 l.), od wielu lat jest rzekomo związana z prezydentem Rosji, Władimirem Putinem (70 l.). Podobno najbardziej elastyczna kobieta w Rosji urodziła mu już czwórkę dzieci - 7-letnie w tej chwili bliźniaczki i dwóch synów - i znów jest w ciąży. Do niedawna z całą gromadką ukrywała się w luksusowej, otoczonej wysokim murem willi w Szwajcarii, niedaleko Genewy, jednak po kolejnym pakiecie sankcji, jakie zostały nałożone między innymi na nią, musiała w pośpiechu opuścić bezpieczne gniazdko, bo nie jest tam już mile widziana. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dawnego współpracownika rosyjskiego opozycjonisty, Aleksieja Nawalnego, dziewczyna Putina przeniosła się bliżej swojego kochanka.

Alina Kabajewa - gdzie zaszyła się kochanka Putina?

"Alina siedzi w Moskwie. Jedynym publicznym wydarzeniem z Aliną po inwazji (Rosji na Ukrainę) jest event jej fundacji sportowej. Pojawiła się na nim. Ćwiczyła z dziećmi, błysnęła pierścionkiem z brylantem na palcu i zniknęła" – cytuje Rusłana Szaweddinowa agencja informacyjna Unian. 

CZYTAJ TAKŻE: Polacy pobili Rosjan na wakacjach w Turcji? Poszło o wojnę na Ukrainie

Ekspert rozrgyzł Putina! Mówi, co rosyjski prezydent będzie robił ws. wojny

Putin i Kabajewa: "Nazwał jej imieniem jacht"

Szaweddinow nie ma wątpliwości, że Putin cieszy się z tego, że ma teraz Kabajewą na wyciągnięcie ręki, bo na starość zrobił się bardzo sentymentalny. Przypomina, że ogromny jacht należący do rosyjskiego prezydenta, który po nałożeniu sankcji został skonfiskowany we Włoszech, nosił nazwę "Szeherezada". "Nazwał go tak na cześć swojej ukochanej. To było przezwisko Aliny w czasie jej sportowej kariery" - mówi. 

CZYTAJ TAKŻE: Uprawiali seks na desce surfingowej. Gorące sceny w nadmorskim kurorcie! [18+]

Sonda
Czy wierzysz, że Putin i Kabajewa mają wspólnie dzieci?
Nasi Partnerzy polecają