Gdzie jest Władimir Putin? Wielka PANIKA w Rosji!

2015-03-14 10:00 zw

Po świecie krążą szokujące plotki na temat tego, co się stało z Władimirem Putinem (63 l.). Mówi się nawet o zamachu stanu, czego dowodem mają być m.in. krążące nad Moskwą helikoptery. A telewizja rządowa publikuje zdjęcia Putina, rzekomo zrobione w czwartek.

Putin nie żyje! Miał udar! Został obalony! Internet aż huczy od plotek na temat tego, czemu prezydent zniknął. Bo też Putina nie widziano publicznie od 5 marca. Od tego czasu Kreml prostował pogłoski o poważnej chorobie prezydenta, a na dowód, że jest on w wyśmienitej formie, prezentował oficjałki z udziałem głowy państwa. Ale dziennikarze zauważyli, iż relacje z rzekomych wydarzeń z udziałem przywódcy, które opublikowano po 5 marca na stronach rządowych, przedstawiają spotkania sprzed tej daty.

Czy tak samo jest ze zdjęciami Putina w towarzystwie przewodniczącego Sądu Najwyższego, pokazanymi przez telewizję wczoraj i opatrzonymi wczorajszą datą? Jedno jest pewne - teorie spiskowe wokół bezprecedensowego zniknięcia przywódcy są coraz bardziej niepokojące i świat czeka na wyjaśnienia.

Zobacz też: Kto zastąpi Władimira Putina po jego śmierci? Dmitrij Miedwiediew, Siergiej Iwanow czy Siergiej Soszu?

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze