Niezwykły GEST księcia Williama! Będzie POJEDNANIE z bratem nad grobem Filipa?

2021-04-13 7:01 Zofia Dąbrowska
Książę Harry, książę William
Autor: Rex Features/East News

Pogrzeb księcia Filipa zbliża się wielkimi krokami, ale nadciąga też konfrontacja księcia Harry'ego z resztą rodziny! Po pamiętnym wywiadzie, jakiego udzielili wraz z Meghan Markle, zapewne niełatwo będzie księciu Sussex spojrzeć w oczy Elżbiecie II, Kate czy Williamowi. Jednak jak informują znawcy brytyjskiej rodziny królewskiej w "The Sun", książę William chce zrobić wszystko, byle tylko rodzinny spór nie przyćmił uroczystości pogrzebowych męża Elżbiety II. Zdobędzie się wobec Harry'ego na gest pojednania. Wielu będzie zaskoczonych!

Pogrzeb księcia Filipa odbędzie się na Zamku Windsor już w tę sobotę po południu. Nad trumną męża Elżbiety II zbierze się tylko 30 najważniejszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wśród nich zajdzie się książę Harry, który już przyleciał do Londynu z Los Angeles i odbywa obecnie samotną kwarantannę w Pałacu Kensington. Jednak konfrontacja z resztą rodziny królewskiej nieuchronnie się odbędzie. Jak on spojrzy im w oczy po tym, jak jego żona w wywiadzie oskarżyła "royalsów" o rasizm, bezduszność i uwięzienie jej w pałacu? Jakby tego było mało, Harry wciąż nie wie, jak królowa pozwoli mu ubrać się na pogrzeb - czy książę kiedykolwiek jeszcze założy swój ukochany mundur wojskowy?

NIE PRZEGAP: Kobieta podała księcia Harry'ego do SĄDU! Twierdzi, że jest jego NARZECZONĄ

Przecież po tym, jak ogłoszono, że wraz z Meghan zwierzą się Oprah Winfrey, odebrano mu tak ważne dla niego tytuły wojskowe! Tym samym stracił prawo do noszenia munduru ze wszystkimi odznaczeniami. W przeciwieństwie do Williama. Książę William ma prawo do noszenia munduru, zaś Harry teoretycznie powinien stanąć nad trumną w garniturze. Jednak jak ujawnia znawca brytyjskiej rodziny królewskiej dla "The Sun", William chce wykorzystać niezręczną sytuację z mundurami, by pojednać się z bratem i wykonać wobec niego gest. Według Richarda Fitzwilliamsa William też założy garnitur, by uniknąć skrępowania i by niczym nie odwracać uwagi od ostatniego pożegnania Filipa. Czy Harry doceni ten gest i wykona jakiś inny ze swojej strony?

NIE PRZEGAP: SZOK! Pochowają księcia Filipa w TRUMNIE z WEŁNY! Nie zgadniesz dlaczego

Książę Filip nie żyje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze