Golasy opanowały las Robin Hooda! Uprawiają seks na naszych oczach

i

Autor: East News

Nagi skandal w Sherwood

Golasy opanowały las Robin Hooda! Naturyści i swingersi wyskakują z krzaków!

2023-08-28 9:10

Nagi skandal w lesie Sherwood! Tam, gdzie według legend kryli się Robin Hood i jego wesoła kompania, dziś buszują golasy. Swingersi i naturyści z sobie tylko wiadomych przyczyn upodobali sobie miejsce nawiedzane dotąd tylko przez facetów w rajtuzach i brytyjskie rodziny. Zarządca popularnego miejsca spacerów surowo nakazuje wszystkim się ubrać, ale to nie takie proste!

Zarządcy Sherwood walczą z naturystami i swingersami! La, w którym według legend żył Robin Hood, stał się miejscem spotkań golasów

Las Sherwood to prawdziwa świętość dla Brytyjczyków. Według prastarych legend to właśnie tam mieszkał słynny Robin Hood, który w towarzystwie swych wesołych kompanów odbierał bogatym i rozdawał biednym. Nie dziwota, że liczni turyści, w tym całe rodziny z niewinnymi dziatkami ruszają w każdy weekend do Sherwood, by oddać hołd Robinowi. Ale ostatnimi czasy w lesie pojawił się ktoś jeszcze. To golasy! Jak pisze Daily Star, swingersi i naturyści z sobie tylko wiadomych przyczyn upodobali sobie miejsce nawiedzane dotąd tylko przez facetów w rajtuzach i brytyjskie rodziny. Zarządca lasu, czyli chroniąca ptactwo organizacja The Royal Society for the Protection of Birds, bije na alarm, a w Sherwood dochodziło już nawet do interwencji policji, kiedy swingersi skrzyknęli się na leśne igraszki. "Właśnie przywieźliśmy dzieci, żeby zobaczyły, gdzie mieszka Robin Hood – nie spodziewaliśmy się zobaczyć czyichkolwiek intymnych części ciała" - mówi dla Daily Star jeden ze zbulwersowanych golasami brytyjskich ojców.

Zarządca Sherwood: „Uznajemy prawo naturystów do chodzenia nago. Jednak z tym prawem wiąże się obowiązek"

W lesie pojawiły się już tablice z ostrzeżeniami, nakazami i zakazami, ale walka z nagusami jest jak walka z wiatrakami. Gdy jeden się ubierze, już drugi ściąga ubrania... „Uznajemy prawo naturystów do chodzenia nago. Jednak z tym prawem wiąże się obowiązek szanowania innych ludzi. Tymczasem naszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia wszystkim odwiedzającym” - głosi oświadczenie zarządcy Sherwood. RSPB dodaje, że naturyzm w tym lesie jest dozwolony, ale tylko w jego odludnych częściach. „Wzrost liczby odwiedzających rezerwat oznacza, że zajmujemy się teraz interakcjami różnych grup w miarę coraz częstszych spotkań między nimi. Wymaga to od wszystkich pewnego kompromisu. Rozważne zachowanie wszystkich odwiedzających pozwoli każdemu cieszyć się tym miejscem, a jednocześnie chronić przyrodę" - przekonują ptasznicy. Jedno jest pewne - gdyby Robin Hood żył tam do dziś, golasy uciekałyby przed jego strzałami jak niepyszne!

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś na plaży naturystów?

QUIZ. Polskie wakacyjne potwory i inne stwory! Pamiętasz te szokujące historie?

Pytanie 1 z 10
Podczas wakacji 2018 nawet detektyw Rutkowski poszukiwał ogromnego pytona tygrysiego nad Wisłą, ale gad do dziś jest nieuchwytny. Jakie były ślady obecności stwora pod Warszawą?
Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?