Przez 20 lat trzymała córkę na łańcuchu w celi. Horror 39-latki. Wstrząsające nagranie z lochu

i

Autor: SCREEN SBT NEWS / YOU TUBE Przez 20 lat trzymała córkę na łańcuchu w celi. Horror 39-latki. Wstrząsające nagranie z lochu

39-latka skrajnie wycieńczona

Horror! Przez 20 lat trzymała córkę na łańcuchu w celi. Wstrząsające nagranie z lochu

2023-02-14 15:39

Koszmarne doniesienia z Brazylii. Policja uratowała 39-letnią Rosinalvę da Silvę, która przez ostatnich 20 lat była trzymana na łańcuchu, w niewielkim, okratowanym pomieszczeniu zaadaptowanym na celę. Kobieta była skrajnie odwodniona i niedożywiona, trafiła do szpitala. Piekło zgotowała jej jej matka. Nagranie z uwolnienia kobiety jest wstrząsające.

Koszmar 39-letniej kobiety skończył się w czwartek, 9 lutego. To właśnie wtedy do domu w Espírito Santo w Brazylii, w którym mieszkali jej rodzice, weszły służby. W to, co zastali tam funkcjonariusze, trudno uwierzyć. Jak opisuje "Daily Mail", powołując się na informacje policji, Rosinalva da Silva została znaleziona w ciemnej, okratowanej celi, stworzonej w jednym z pomieszczeń. Ręce i nogi miała skute łańcuchami. 

39-latka spędziła 20 lat skuta łańcuchami

"Nagranie z akcji ratunkowej pokazało policjantów wchodzących na teren posiadłości i przechodzących przez metalowe drzwi celi – gdzie zlokalizowali kobietę w pokoju, w którym jedyne światło wpadało przez niewielkie okno. Da Silva została następnie wyprowadzona z domu, trzymając łańcuch, który powstrzymywał ją przed ucieczką przez 20 lat" - podaje serwis. Uratowana kobieta była skrajnie odwodniona i niedożywiona. Trafiła do szpitala.

Horror w Brazylii. Przez 20 lat więziła swoją córkę

Matka 39-latki, która zgotowała jej to piekło, w chwili nalotu policji była pijana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że uwięziła córkę dwie dekady temu po tym, jak straciła dwoje innych dzieci. Od tamtej pory podobno cierpiała na chorobę psychiczną. Ona oraz jej mąż trafili do aresztu. Policja kontynuuje śledztwo w tej sprawie. 

Sonda
Czy słyszałeś/słyszałaś kiedykolwiek o podobnej sytuacji?
Uwięził swojego syna, odbili go kontrterroryści. Ruszył proces Łukasza P.

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają