Najemnik Wagnerowców

i

Autor: Telegram Najemnik Wagnerowców

Nagranie odbiera mowę!

Wagnerowcy zatłukli "swojego" młotem kowalskim. Brutalną egzekucję wrzucili do sieci

2023-02-13 13:03

W mediach społecznościowych pojawiło się koszmarne nagranie mordu, jakiego na swoim byłym żołnierzu dokonali najemnicy z grupy Wagnera. Widać na nim mężczyznę, który z głową przytwierdzoną folią do kilku cegieł, przyznaje się do dezercji. Po chwili w jego głowę uderza młot kowalski. To już drugi dezerter, jakiego zamordowano w ten sposób. W październiku grupa pokazała egzekucję niejakiego Jewgienija Nużyna.

Zamordowany niedawno dezerter grupy Wagnera przedstawia się na nagraniu jako Dymitr Jakuszenko pochodzący z Krymu. Na wstrząsającym nagraniu opowiada, w jaki sposób trafił do wagnerowców i pojechał na wojnę na Ukrainie. Mówi, że odsiadywał wieloletni wyrok więzienia, kiedy został zrekrutowany przez grupę najemników. Przyznaje też, że na froncie "zrozumiał, że to nie jest jego wojna", a ucieczkę planował już wcześniej. Zdezerterował pod Bachmutem. 

Grupa Wagnera brutalnie zabija swoich

Mówi też, że po tym, jak uciekł, został porwany z ulicy w mieście Dniepr. Otrzymał niespodziewany cios w głowę, stracił przytomność, i ocknął się w piwnicy, gdzie oprawcy zapowiedzieli, że będzie sądzony. Na filmie, który kończy się śmiercią Jakuszenki, widać, jak mężczyzna siedzi w jakimś pomieszczeniu, a do głowy ma przytwierdzone kilka cegieł. Po chwili stojąca za nim osoba podnosi ogromny młot kowalski i wymierza cios w jego głowę, a on się przewraca. Część kadru zostaje wtedy zamazana. 

Mord młotem kowalskim. Ma być przestrogą

Ten sam los spotkał jesienią ubiegłego roku Jewgienija Nużyna, innego najemnika grupy Wagnera należącej do "kucharza Putina", czyli Jewgienija Prigożyna. Egzekucja Nużyna również została pokazana w internecie. Ukraińskie służby nie mają wątpliwości, że tego typu mordy i nagrania mają działać na wyobraźnię rosyjskich żołnierzy, którzy być może także mają w planach ucieczkę z frontu. 

Sonda
Czy Rosja przegra wojnę?
Zachód ROZGRYWA Rosję! Grupa Wagnera rekrutuje Niemców l Ukralina

Kim są członkowie tzw. Grupy Wagnera? Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają