Rosja: Cztery ofiary śmiertelne pęknięcia rury z gorącą wodą w centrum handlowym w Moskwie

i

Autor: twitter(2) Horror w centrum handlowym. Pękła rura z wrzącą wodą! Cztery osoby nie żyją

Straszne sceny

Horror w centrum handlowym. Pękła rura z wrzącą wodą! Cztery osoby nie żyją

2023-07-22 16:42

Przerażający wypadek miał miejsce w sobotę (22 lipca 2023 r.) centrum handlowym. Cztery osoby nie żyją, a co najmniej kilkadziesiąt jest rannych. W sieci pojawiły się przejmujące nagrania z Moskwy. Burmistrz stolicy Rosji potwierdził, że na miejscu trwają działania służb.

Bilans tego zdarzenia sprawi, że wielu złapie się za głowy. Co najmniej cztery osoby zginęły, a kilkadziesiąt zostało poparzonych w sobotę na skutek pęknięcia rury z gorącą wodą w centrum handlowym w jednej z dzielnic na zachodzie Moskwy - poinformowały władze rosyjskiej stolicy, na które powołuje się Polska Agencja PRasowa. Dramat rozgrywa się w galerii Wriemiena Goda. PAP dodaje, że około 20 osób jest uwięzionych z powodu lejącej się gorącej wody oraz wydobywającej się z rur pary.

Rosja: Pęknięcie rury z gorącą wodą w Moskwie. Wielu rannych

Przedstawiciele agencji TASS ustalili, że rannych zostało ponad 70 osób. Rura, która pękła znajdowała się na drugim piętrze centrum handlowego. Wszystkie osoby, które zginęły były pracownikami centrum handlowego. Miały oparzenia o różnym stopniu nasilenia. Przyczyny awarii nie są na razie znane. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej.

Burmistrz Moskwy Siergiej Sobianin potwierdził, że na miejscu wciąż trwają działania służb. W tej chwili nikt nie przesądza, czy skończy się na czterech ofiarach śmiertelnych. W sieci pojawiły się pierwsze filmy ze stolicy Rosji. Jeden z nich prezentujemy pod tekstem. Artykuł będzie aktualizowany.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Potężna eksplozja w centrum Londynu!