Horror w tartaku! Maszyna wciągnęła 9-latka, za rękę

i

Autor: Shutterstock & Facebook Horror w tartaku! Maszyna wciągnęła 9-latka, za rękę

Tragedia podczas zabawy

Horror w tartaku! Maszyna wciągnęła 9-latka za rękę, dziecko zmiażdżone

2022-11-30 9:03

Potworna tragedia w tartaku! 9-letni chłopiec bawiący się w pobliżu maszyny do cięcia drewna został przez nią wciągnięty za rękę i zmiażdżony. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego dziecko przebywało w pobliżu tak niebezpiecznej maszyny, wyjaśni to policyjne śledztwo. To już drugi tego typu wypadek, to jakiego doszło w ostatnich dniach w Brazylii.

Maszyna do cięcia drewna wciągnęła 9-latka za rękę! Dziecko zginęło zmiażdżone w tartaku

Jak mogło dojść do tej wielkiej tragedii?! Nie żyje dziewięciolatek, dziecko zginęło straszną śmiercią przez jedną chwilę nieuwagi. Wypadek wydarzył się w miniony weekend na terenie zakładu tnącego deski w Brazylii, w miejscowości Rio de Campo. Policja wyjaśnia teraz, jak to możliwe, że Hudson Adriano Hellmann (+9 l.) bawił się w tak niebezpiecznym otoczeniu. W pewnym momencie chłopiec zahaczył rączką o maszynę do cięcia drewna. Niestety, urządzenie wciągnęło 9-latka i dziecko zostało zmiażdżone. Lekarzom pogotowia ratunkowego pozostawało już tylko stwierdzić zgon. Zaledwie tydzień wcześniej Hudson obchodził swoje dziewiąte urodziny... Sprawę bada teraz policja z miasta Taio, jednak podkreśla się, że nawet jeśli stwierdzone zostaną zaniedbania ze strony rodziców chłopca, to ze względu na rodzinny dramat zostaną uniewinnieni.

Maszyna do frytek zmiażdżyła 24-letnią pielęgniarkę na oczach kolegów z pracy. Tragedia w Brazylii

To już drugi tego typu wypadek, to jakiego doszło w ostatnich dniach w Brazylii. Tydzień temu do tragedii doszło w fabryce frytek. 24-letnia Rafaela Alves dos Santos pracowała przy rozdrabniaczu do ziemniaków w firmie Bem Brasil Alimentos. Kobieta w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach upadła na taśmę i została wciągnięta przez maszynę do frytek. Rozdrabniacz do ziemniaków w ciągu paru chwil, na oczach przerażonej załogi zmielił pielęgniarkę na tysiące kawałków...Trwa śledztwo w sprawie tego przerażającego wypadku w pracy.

Sonda
Ile dzieci masz lub chcesz mieć?

QUIZ. Najgorsze wypadki w polskich serialach. Pamiętasz je wszystkie? Mistrz rozpozna 7!

Pytanie 1 z 13
Zginął za kierownicą usiłując wręczyć ukochanej pierścionek zaręczonowy... Chodzi o:
Ćwiczenia edukacyjne "Bezpieczne wakacje nad wodą"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają