Influencerzy mogą się od niego uczyć. Niedźwiedź zrobił sobie 400 selfie!

i

Autor: ArtTower / CC0 / pixabay.com, Twitter / Boulder OSMP Influencerzy mogą się od niego uczyć. Niedźwiedź zrobił sobie 400 selfie!

Ale zdolniacha!

Influencerzy mogą się od niego uczyć. Niedźwiedź zrobił sobie 400 selfie!

2023-01-28 19:33

Ten niedźwiedź z pewnością może być inspiracją dla wszystkich, którzy wrzucają swoje zdjęcia na Instagrama, TikToka i inne portale społecznościowe. Jakie było zaskoczenie pracowników parku City of Boulder Open Space & Mountain Parks w stanie Kolorado w USA, gdy zobaczyli, że 400 z ponad 500 zdjęć zrobionych przez zainstalowaną przez nich fotopułapkę przedstawiają... niedźwiedzia! Zwierzę przychodziło przed ukrytą kamerę o różnych porach dnia i pozowało do zdjęć.

Fotopułapki umieszczane są na dzikich terenach, by obserwować życie wolno żyjących zwierząt. Dziewięć takich ukrytych kamer zamontowano na terenie parku City of Boulder Open Space & Mountain Parks w amerykańskim stanie Kolorado. Gdy pracownicy sprawdzali zawartość kart pamięci, okazało się, że jedna z kamer posłużyła niedźwiedziowi czarnemu jako narzędzie do "sesji zdjęciowej". Zwierzę pojawiało się przed kamerą o różnych porach dnia i akurat w momencie, gdy wykonywała zdjęcia. W efekcie 400 z ponad 500 wykonanych przez fotopułapkę fotografii przedstawiało "fotogenicznego" misia.

Pracownicy parku pochwalili się efektem "sesji" na Twitterze.

"Niedawno niedźwiedź odkrył fotopułapkę, której używamy do monitorowania dzikiej przyrody na otwartej przestrzeni Boulder. Spośród 580 zdjęć około 400 to selfie z niedźwiedziem" - czytamy we wpisie, do którego dołączono kilka zdjęć.

Niedźwiedzie selfie stało się prawdziwym hitem Internetu. Tweet został wyświetlony kilkaset tysięcy razy i polubiony przez tysiące użytkowników serwisu. Internauci okrzyknęli misia "królem selfie". O "fotogenicznym" niedźwiedziu pisały również największe światowe media.

Czy potrafisz prawidłowo określić płeć zwierząt?

Pytanie 1 z 10
Samica psa to:
Niesamowite wideo. W ten sposób żubry chronią młode osobniki przed wilkami

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki