Jennifer Lopez kompletnie naga! 53-letnia gwiazda świeci pupą z billboardów

i

Autor: Shutterstock; Twitter/Daily Star Jennifer Lopez kompletnie naga! 53-letnia gwiazda świeci pupą z billboardów

Trudno oderwać wzrok!

Jennifer Lopez kompletnie NAGA! 53-letnia gwiazda świeci pupą z billboardów. Pokazała wszystko!

2023-01-09 13:10

Wow! To naprawdę jest jej czas. 53-letnia Jennifer Lopez ma odchowane dzieci, w ubiegłym roku wyszła za mąż za swoją wielką miłość, występuje w kolejnych fillmach i zarabia krocie na swojej marce kosmetycznej. Do tego wszystkiego wygląda jak milion dolarów. Jej firma właśnie wypuściła nowy produkt, a ona z tej okazji pokazała się całkiem na golasa. "Boskie ciało".

Ci wszyscy, którzy boją się przekroczyć pięćdziesiąty rok życia myśląc, że to, co najlepsze mają już za sobą, powinni wziąć przykład z Jennifer Lopez. Aktorka i piosenkarka ma 53 lata i chyba nigdy nie wyglądała i nie czuła się lepiej. Sama przyznaje, że jest zachwycona miejscem, w którym właśnie się znajduje. Jest pewna siebie, świadoma, szczęśliwa i pełna energii. W ubiegłym roku wzięła głośny ślub ze swoim ukochanym Benem Affleckiem, z którym zeszła się po 20 latach. Wypuszcza kolejne filmy, nagrywa piosenki, próbuje swoich sił także w nowej branży.

53-letnia Jennifer Lopez na golasa. Co za ciało!

Latem jej marka kosmetyczna JLo Beauty wypuściła nową linię kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji całego ciała. Teraz oferta powiększyła się o kolejne mazidła, a gwiazda specjalnie z tej okazji postanowiła pokazać się po raz kolejny kompletnie nago i udowodnić, że każdy, kto kupi jej kremy, może mieć takie ciało [jeśli będzie przy tym regularnie ćwiczył, zdrowo jadł i sporo się ruszał oczywiście - przyp. red.]. 53-letnią diwę można podziwiać nagusieńką z profilu. Odważne zdjęcia, które podkreślają osławione krągłości wokalistki, zachwycają.

Jennifer Lopez: "Najlepszy rok w życiu"

JLo naprawdę jest szczęśliwa. Niedawno, przy okazji zakończenia starego roku, postanowiła podzielić się z fanami niepublikowanymi dotąd fotkami między innymi ze swojego wesela, na które założyła obłędną suknię od Ralpha Laurena. Na swoim koncie na Instagramie pokazała coś w rodzaju fotograficznego podsumowania roku. Najwięcej jest tam ujęć z ukochanym Benem. "2022 był jednym z najlepszych w moim życiu. Nie mogę się doczekać tego wszystkiego, co nadejdzie w przyszłym roku" - napisała.

Sonda
Co myślisz o formie J.Lo?
Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Nasi Partnerzy polecają