Al Pacino, DNA

i

Autor: AP, Shutterstock Al Pacino, DNA

Zaskakujące słowa!

Jest wynik testu DNA 83-letniego Ala Pacino! Już wie, czy dziecko 29-latki jest jego. "Wymowna reakcja"

2023-06-07 10:08

Parę tygodni temu gruchnęła wiadomość, że 83-letni Al Pacino po raz kolejny zostanie ojcem. Jego wybranką jest 29-latka, z którą jest związany zaledwie od roku. Pacino podobno nie chciał uwierzyć, że był w stanie spłodzić dziecko, dlatego zażądał testów DNA. Jak podają amerykańskie serwisy, są już ich wyniki. Reakcja gwiazdora nie pozostawiła wątpliwości. Szok, co powiedział!

Jeden z najwybitniejszych aktorów wszech czasów, 83-letni Al Pacino ma po raz czwarty zostać ojcem. Od nieco ponad roku spotyka się z bardzo młodą Noor Alfallah. 29-letnia producentka filmowa słynie nie tylko z wyjątkowej urody, ale także z upodobania do związków z mocno starszymi od siebie mężczyznami. Przed laty była z Mickiem Jaggerem, potem wskoczyła w ramiona Clintowi Eastwoodowi. Parę tygodni wyszło natomiast na jaw, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka, którego ojcem ma być 83-letni Al Pacino. Ten jednak chyba nie uwierzył, że może jeszcze spłodzić dziecko, ponieważ natychmiast zażądał od ukochanej testów DNA. Natychmiast, bo rozwiązanie już za miesiąc.

Al Pacino ojcem po raz czwarty? Jest wynik testu DNA

Teraz serwisy plotkarskie poinformowały, że są już wyniki badań. Okazuje się, że rzeczywiście Pacino znów zostanie tatą. Znana jest też jego reakcja na tę wiadomość. Mail Online opublikował nagranie, na którym Pacino pierwszy raz publicznie wyznał, jak się czuje z tym, że wkrótce powita na świecie kolejnego potomka. Aktor został zaczepiony w czasie spaceru w Los Angeles. "To wyjątkowe, mam kilkoro dzieci, ich narodziny zawsze wywoływały moją radość i ekscytację. Ale teraz to jeszcze bardziej niesamowite" - powiedział.

Al Pacino: Troje dzieci z dwiema kobietami

Przypomnijmy, Al Pacino ma już troje dzieci z dwiema kobietami. Z Jane Tarrant doczekał się 33-letniej dzisiaj Julii, a z Beverly D'Angelo 22-letnich w tej chwili bliźniąt: Olivii i Antona Jamesa. Jakiej płci będzie jego kolejne dziecko? Tego szczęśliwy przyszły tata na razie nie zdradził.

Sonda
Czy masz dzieci?
Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Nie będzie miał więcej dzieci?
Listen on Spreaker.