Joe Biden zakradł się do selfie! Wychynął przez okno, zaszokował dzieci

i

Autor: AP/Susan Walsh; Twitter/@ACKCurrent Joe Biden zakradł się do selfie! Wychynął przez okno, zaszokował dzieci

Figle prezydenta USA

Joe Biden zakradł się do selfie! Wychynął przez okno, zaszokował dzieci

2022-11-29 5:20

Joe Biden (80 l.) zrobił niespodziankę dzieciom w restauracji! Teraz jedni są zauroczeni zachowaniem prezydenta Stanów Zjednoczonych, a inni uważają, że to było niepokojące i niestosowne. Co zrobił Joe Biden w obecności dzieci? Wszystko nagrało się na filmie i zostało uwiecznione na selfie zrobionym przez dwie dziewczynki.

Joe Biden znowu popełnił gafę? Selfie prezydenta z dziećmi wywołało dyskusję

Joe Biden jest krytykowany za gafy i dziwne wypowiedzi chyba tak samo często, jak słynący z nich jego poprzednik Donald Trump. Czasami gafy te bywają nader istotne - na przykład niedawno Biden omyłkowo stwierdził, że Korea Północna wspiera Amerykę w sprawie wojny na Ukrainie. Innym razem gafy prezydenta USA są po prostu śmieszne - ostatnio podczas ułaskawienia indyków z okazji Święta Dziękczynienia plątał się w wypowiedziach na temat hodowli drobiu w Ameryce, aż w końcu podstawił mikrofon indorowi, licząc na to, że ptak powie coś bardziej stosownego. Teraz zachowanie Joe Bidena znowu wywołało szerokie dyskusje w Stanach Zjednoczonych. Co się stało? Joe Biden odwiedził w miniony weekend Nantucket u wybrzeża amerykańskiego stanu Massachusetts. Prezydent chodził z obstawą po ulicy, trzymając w ręku kubek z napojem. Spacer ten został uwieczniony telefonem przez dzieci siedzące w jednej z restauracji."O Boże, to Joe! Cześć!" - piszczały podekscytowane dzieci.

"To nie jest normalne! Gdyby to zrobił jakikolwiek inny starszy mężczyzna, dostalibyście szału!"

Prezydent zauważył, jakie poruszenie wywołał w barze i... zakradł się do szyby. Tam dwie dziewczynki właśnie robiły selfie. Joe Biden podkradł się do nich z tyłu, wyjrzał przez okno i uśmiechnął się, wychynając zza parapetu. "To nie jest normalne! Gdyby to zrobił jakikolwiek inny starszy mężczyzna, dostalibyście szału!" - pisze jedna z użytkowniczek Twittera. Inni wtórują jej, uważając, że obcemu mężczyźnie nie wypada tak spoufalać się z dziećmi. Pozostali tonują nastroje i uważają, że zachowanie Bidena nie miało w sobie nic niestosownego i wynikało z tego, że jest świetnym dziadkiem kochającym dzieci.

Sonda
Czy Joe Biden jest dobrym prezydentem?

Kapsle, chłopek, zaczarowany berek, krowa. Czy pamiętasz jeszcze zasady tych gier? [Quiz]

Pytanie 1 z 10
Ile pól do skakania miał popularny chłopek?
Express Biedrzyckiej - Jan Piekło: Biden widzi lepiej i rozsądniej niż europejscy przywódcy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają