21-letnia Julia to zaginiona Madeleine McCann?! Publikuje dowody, czy dojdzie do badań DNA? [WIDEO]

i

Autor: Archiwum prywatne (2) 21-letnia Polka Julia Faustyna twierdzi, że jest zaginioną przed laty Madelaine McCann i przedstawia nawet dowody na potwierdzenie swojej tezy

Wszystko jasne?!

Julia z Polski jest zaginioną Madeleine? Jest wynik jednego z testów! "90 proc. pewności"

2023-03-20 15:03

21-letnia Julia z Polski, podająca się za zaginioną 16 lat temu w Portugalii Madeleine McCann, jest w tej chwili pod opieką amerykańskiej prywatnej detektyw i medium w jednym. Młoda kobieta mieszka w luksusowej posiadłości w Kalifornii i czeka na wynik badania DNA. Tymczasem szwajcarska firma przeprowadziła swoje badanie, które dało 90 proc. pewności co do rzekomego związku Julii z zaginioną dziewczynką. Już wszystko wiadomo?

W połowie lutego świat obiegły rewelacje opublikowane w mediach społecznościowych przez pochodzącą z Polski 21-letnią Julię. Młoda kobieta twierdzi, że to ona jest zaginioną Maddie. W zaledwie parę tygodni zyskała ogromną sławę, a razem z nią przyszły groźby śmierci, po których niejaka dr Fia Johansson, amerykańska prywatna detektyw i medium w jednym, zabrała ją do USA i wprowadziła do swojej posiadłości w Kalifornii. Od tamtej pory opiekuje się Julią i bada sprawę jej rzekomego związku z zaginioną. Zdradza coraz więcej ze swoich sensacyjnych ustaleń!

Julia jest zaginioną Maddie? "Nie jest biologiczną córką swoich rodziców w Polsce"

Julia właśnie zrobiła testy DNA. "Jeśli wyniki wskażą, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann i skontaktujemy się z detektywami w Portugalii. Mamy teraz wiele dowodów, które wskazują, że Julia została z pewnością przemycona do Polski z innego kraju przez międzynarodową grupę zajmującą się handlem seksualnym. Wciąż prowadzimy dochodzenie, ale Julia zdecydowanie nie jest biologiczną córką swoich rodziców w Polsce" - twierdzi Johansson. 

Są wyniki najnowszych badań! 90 proc. pewności!

Tymczasem w poniedziałek, 20 marca, media poinformowały, że przeprowadzono badanie, które dało 90-procentową pewność co do tego, czy Julia i Madeleine to ta sama osoba. Serwis LBC podaje, że szwajcarska firma Ava-X, zajmująca się rozpoznawaniem twarzy, twierdzi, że ich oprogramowanie wykazało, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby Julia była Madeleine, dając pewność na poziomie 90 procent. "Praktycznie niemożliwe jest, aby młoda Polka była zaginioną Maddie" – powiedział szef firmy, Christian Fehrlin.

Podaje się za zaginioną, cierpi na śmiertelną chorobę?

W czwartek, 16 marca, dr Fia Johansson opublikowała kolejny wpis na Instagramie, który jest wycinkiem jej wywiadu dla "The Sun", a w którym ujawnia nowe, szokujące fakty na temat stanu Julii. Opowiada tam między innymi o zleconych niedawno badaniach DNA, których wyniki mają być znane za parę tygodni. Mówi też, że Julia została w Stanach Zjednoczonych dokładnie przebadana, bo widać, że jest chora. "Miała kiepskie dzieciństwo i doznała wielu nadużyć. Jest zaniedbana. Jej stan zdrowia jest bardzo zły, ma ciężką astmę i bardzo cierpi z powodu bólu kości" - poinformowała Johansson.

Julia została otruta? "Bóle, krwotoki z nosa"

To wciąż nie wszystko. W weekend (18 marca) ujawniła kolejne szokujące hipotezy. "Przyczyną wszystkich dolegliwości, jakie odczuwa Julia, mogą być pewne pigułki. Możliwe, że Julia została otruta, aby sprawić, żeby nic nie pamiętała i żeby trzymała buzię na kłódkę" - napisała na Instagramie. Julia podobno przechodzi serię badań lekarskich – wraz z tomografią komputerową i rezonansem magnetycznym – czekając na wyniki kryminalistycznego testu DNA, któremu poddała się kilka dni temu, a który ostatecznie ma rozwiać wątpliwości dotyczące tego, czy jest dziewczynką, która 16 lat temu zaginęła w Portugalii. Oprócz astmy i bólu kości Julii dokuczają też częste i niezwykle silne krwotoki z nosa. Z powodu nieprawidłowości w wynikach badań krwi, lekarze podejrzewają u niej białaczkę. 

Rodzina Julii o jej chorobie. "Liczne terapie, leki, psychiatrzy"

Rodzice Julii tymczasem nie tak dawno opublikowali obszerne oświadczenie, w którym przekonywali, że Julia kłamie. "Dla nas jako rodziny oczywiste jest, że Julia jest naszą córką, wnuczką, siostrą, siostrzenicą, kuzynką i pasierbicą. Mamy wspomnienia, mamy zdjęcia. Julia również posiada te zdjęcia, bo zabrała je z domu rodzinnego wraz z aktem urodzenia, a także licznymi wypisami ze szpitali. Zawsze staraliśmy się rozumieć wszelkie sytuacje, które działy się z Julią. Liczne terapie, leki, psychologowie i psychiatrzy - to wszystko Julka miała zapewnione. Nie była pozostawiona sama sobie. Groźby pod naszym adresem ze strony Julii, jej kłamstwa i manipulacje. Działalność w Internecie. To wszystko widzieliśmy i próbowaliśmy temu zapobiegać, tłumaczyć, prosiliśmy by przestała". Całe oświadczenie można znaleźć TUTAJ

Kim jest Madeleine McCann?

Brytyjka Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku w czasie wakacji w Portugalii, w ośrodku Praia de Luz, na których była z rodzicami i rodzeństwem. Miała wtedy 4 lata. Od tamtej pory szuka jej niemal cały świat. Jedna z hipotez dotycząca jej zaginięcia mówiła, że dziewczynkę porwał pochodzący z Niemiec przestępca seksualny. Podejrzany to niejaki Christian Brückner, dziś 45-letni, który był złotą rączką w Praia de Luz w czasie zniknięcia Madeleine. Odsiaduje właśnie siedmioletni wyrok za zgwałcenie 72-letniej kobiety w tym samym ośrodku, którego dopuścił się we wrześniu 2005 roku.

Sonda
Czy sprawę zaginięcia Madelaine McCann uda się kiedykolwiek wyjaśnić?
Gorzów Wielkopolski: Grozili porwaniem dziecka i podpaleniem firmy
Listen on Spreaker.