Kim Kardashian zostala blondynką! Zobacz jak teraz wyglada

i

Autor: SKIMS/Instagram Kim Kardashian zostala blondynką! Zobacz jak teraz wyglada

Kim Kardashian została blondynką! Posypały się oskarżenia

2021-12-24 8:05

Wielka metamorfoza Kim Kardashian (41 l.)! Celebrytka osobiście wystąpiła w najnowszej kampanii promocyjnej swojej marki bielizny korygującej Skims. Z tej okazji mocno rozjaśniła włosy! Ale fanom loki Kim Kardashian skojarzyły się jednoznacznie! Oskarżeniom i złośliwościom nie ma teraz końca. Co się stało?

Miało być pięknie, a tymczasem Kim Kardashian (41 l.) wywołała tylko kolejny skandal! Amerykańska celebrytka trzy lata temu stworzyła markę Skims i wytwarza bieliznę korygującą. Obcisłe stroje znanej z idealnej sylwetki Kim robią furorę, a ona sama jest najlepszą reklamą swoich produktów. Tym razem celebrytka osobiście wystąpiła w najnowszej kampanii promocyjnej Skims. Z tej okazji mocno rozjaśniła włosy! Ale fanom loki Kim Kardashian skojarzyły się jednoznacznie! Oskarżeniom i złośliwościom nie ma teraz końca. Co się stało? Otóż fani oskarżają Kim Kardashian o kopiowanie Beyonce! "Widzę tu tylko Beyonce", "Błagam Kim, nie mieszaj do tego Beyonce" - piszą oburzeni fani. Rzeczywiście, zwłaszcza w połączeniu z seksownym, obcisłym stronem i ciemnymi okularami stylizacja Kim mocno przypomina ikoniczny wygląd piosenkarki. Hit czy kit?

NIE PRZEGAP: 10-latka NIE ŻYJE przez challenge na TikToku! Kazali jej NIE ODDYCHAĆ

NIE PRZEGAP: Nieślubna córka Putina zniknęła! Tajemniczy ostatni wpis pięknej Luizy

Tymczasem życie prywatne Kim Kardashian rozkwitło na nowo. Celebrytka już nie ukrywa romansu z komikiem Petem Davidsonem (28 l.). Poznali się niedawno na planie sławnego programu satyrycznego "Saturday Night Live". Kim Kardashian formalnie pozostaje żoną Kanye Westa. Kim i Kanye pobrali się w 2014 roku. Mają dwie córki North (8 l.), Chicago (3 l.) i dwóch synów o imionach Psalm (2 l.) i Saint (5 l.). Nie każdy pamięta, że przed małżeństwem z Kanye Kim miała już dwóch mężów. W latach 2000-2004 była żoną producenta muzycznego Damona Thomasa (51 l.), a w latach 2011-2013 amerykańskiego koszykarza Krisa Humphriesa (36 l.).

NIE PRZEGAP: Nadciąga CZWARTA dawka szczepionki na koronawirusa! To państwo już ją podaje

NIE PRZEGAP: Księżniczka Szwecji w cieniu podejrzenia! Chodzi o księżną Kate

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz stare odcinki "Klanu"? Quiz dla znawców tematu!

Pytanie 1 z 10
Pięć postaci z "Klanu" to rodzeństwo. Jakie to postaci?
Ćwiczenia na jędrne pośladki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany