Żałoba, śmierć

i

Autor: Shutterstock

10-latka NIE ŻYJE przez challenge na TikToku! Kazali jej NIE ODDYCHAĆ

2021-12-23 11:15

Szokująca śmierć zaledwie 10-letniej użytkowniczki popularnego TikToka! Nyla Anderson (+10 l.) umarła we własnym pokoju nad telefonem, wykonując "zadanie" znalezione na TikToku. Jego autorzy każą dzieciom wstrzymywać oddech, aż zemdleją. Nyla Anderson zaczęła wykonywać ten makabryczny "challenge" i przypłaciła to życiem. Nie jest to pierwszy taki przypadek na świecie.

Czy na pewno wiesz, co robi twoje dziecko, kiedy zamyka się z telefonem w pokoju? Matka Nyla Anderson (+10 l.) z Pensylwanii apeluje teraz do wszystkich rodziców w wywiadzie dla ABC7: "Sprawdzajcie telefony swoich dzieci. Nigdy nie wiadomo, co możecie tam znaleźć. To są dzieci i nie wiedzą lepiej od was, co robić...". Tawainna Anderson nigdy by nie pomyślała, że jej zaledwie 10-letnia córka może wpaść na tak makabryczny pomysł i że ktoś może podsuwać dzieciom takie zadania. Ale niestety, w mediach społecznościowych można znaleźć wszystko. Także na niezwykle popularnym wśród młodszych dzieci TikToku. Pojawiają się tam od lat tak zwane "challenge", czyli rozmaite wyzwania. Zaczęło się lata temu od Facebooka i oblewania się lodowatą wodą, potem były przeróżne inne mody i wszystkie polegały na tym samym - użytkownicy musieli robić to, co inni. Niestety, wśród tych mód są też takie, których pomysł musiał zrodzić się w naprawdę chorej głowie - między innymi nadal spotykany na TikToku Blackout Challenge.

NIE PRZEGAP: Nadciąga CZWARTA dawka szczepionki na koronawirusa! To państwo już ją podaje

NIE PRZEGAP: Księżniczka Szwecji w cieniu podejrzenia! Chodzi o księżną Kate

10-latka nie żyje przez challenge na tiktoku! kazali jej nie oddychac

i

Autor: gofund.me 10-latka nie żyje przez challenge na tiktoku! kazali jej nie oddychac

Dziecko, które natknie się na niego na swoim telefonie, dowiaduje się, że aby uczynić zadość najnowszej modzie, musi jakimś sposobem przestać oddychać na tak długo, by zemdleć. Właśnie to zrobiła Nyla Anderson z USA. Matka znalazła ją nieprzytomną w pokoju. Niestety, dziewczynka zmarła. Nie jest jasne, w jaki sposób pozbawiła się powietrza. Poprzedni taki przypadek dotyczył chłopca, który powiesił się na sznurówce celem wykonania internetowego zadania. Według amerykańskiej agencji rządowej Centers for Disease Control and Prevention od 1995 do 2007 roku z powodu "wyzwań" związanych z podduszaniem zmarły 82 osoby w wieku od 6 (!) do 19 lat.

NIE PRZEGAP: Szok! Meghan Markle stanie przed sądem?! Chodzi o SEKS SKANDAL

NIE PRZEGAP: Nieślubna córka Putina zniknęła! Tajemniczy ostatni wpis pięknej Luizy

Sonda
Czy brałeś udział w jakimś "wyzwaniu" z mediów społecznościowych?
Anastazja Maciąg - wywiad o nowościach, wspomnieniach i przepisach na Tiktokowy sukces