Klątwa Kennedych. Zaginiona wnuczka zginęła w kajaku 

2020-04-07 13:26 mw

Nie żyje 40-letnia Maeve McKean. Widziano ją ostatni raz z 8-letnim synem Gideonem w czwartek wieczorem na kajaku u wybrzeży zatoki Chesapeake w stanie Maryland. Dziś policja odnalazła ciała wnuczki Roberta F. Kennedy’ego.

Echa legendarnej klątwy rodziny Kennedych nie milkną, tym bardziej, że właśnie odnaleziono ciało wnuczki Roberta F. Kennedy’ego, młodszego brata zamordowanego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Johna F. Kennedy’ego. Najpierw informowano o zaginięciu kobiety i jej syna. Policja stanu Maryland oświadczyła wcześniej, że "wstępne dochodzenie wykazało, że para mogła płynąć w kajaku z rezydencji w Shady Side, do zatoki, aby wyłowić z wody piłkę i najprawdopodobniej mogła nie dopłynąć z powrotem do brzegu”. 

Służby zostały zawiadomione przez zaniepokojonego świadka, który twierdził, że widział osoby dryfujące w małym kajaku. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. W końcu ciało odnaleziono w wodzie u wybrzeży zatoki Chesapeake, ok. 4 km na południe od miejsca, z którego wnuczka Kennedy’ego wyruszyła kajakiem. Poszukiwania ciała 8-letniego Gideona zostaną wznowione we wtorek rano czasu lokalnego. 

Express Biedrzyckiej - Riad Haidar

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze