Kochanka Leonardo DiCaprio zatrzymana! Znaleziono narkotyki

i

Autor: Shutterstock

Skandal na salonach

Kochanka Leonardo DiCaprio zatrzymana! "Znaleziono narkotyki". Znamy wyrok!

2023-07-20 10:00

Top modelka zatrzymana za narkotyki! Skandal na salonach jest tym większy, że to sama Gigi Hadid (28 l.), ledwie pięć modelek temu łączona z Leonardo DiCaprio (49 l.). Kiedy piękna Gigi przyleciała na Kajmany, zamiast rajskich wakacji czekała ją lodowata cela i przesłuchania! Jak to się skończyło? Już wszystko wiadomo!

Gigi Hadid zatrzymana przez policję za narkotyki! Kochanka Leonardo DiCaprio trafiła pod sąd na rajskiej wyspie

Życie pięknej gwiazdy w jednej chwili stało się koszmarem, a Leonardo DiCaprio znalazł się w cieniu skandalu. Do tych wydarzeń doszło kilka dni temu na Kajmanach na Morzu Karaibskim. Przyleciała tam na wypoczynek Gigi Hadid. Modelka to sławny Aniołek Victoria's Secret, w dodatku ledwie pięć dziewczyn temu łączona z samym DiCaprio. Boska Gigi postawiła swą niebotycznej długości nogę na Kajmanach i... na jej rękach zacisnęły się kajdanki! Okazało się, że w bagażach modelki znaleziono niewielkie ilości marihuany. Nie pomogły tłumaczenia, że narkotyk został zakupiony legalnie w innym kraju. Gigi została zatrzymana i stanęła przed sądem. Szczęśliwie skończyło się tylko grzywną. Hadid musiała zapłacić równowartość 4,8 tys. zł i mogła już wracać na plażę.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid. Kiedy byli parą?

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid niedawno kilka razy schodzili się i rozchodzili. Po miesięcznej przerwie w randkowaniu, spędzili ze sobą noc po rozdaniu Oscarów 2023. Pojawili się na imprezie zorganizowanej przez Beyoncé i Jaya-Z w Chateau Marmot. Poprzednio jedli w tej samej restauracji w Mediolanie i bawili się na pewnej imprezie. Jednocześnie aktor był widywany z innymi pięknościami, takimi jak Eden Polani (19 l.) czy Victoria Lamas (23 l.), a nawet Maya Jama (28 l.) i Irina Shayk (38 l.), a teraz mówi się, że spotyka się z dwiema dziewczynami naraz, właśnie Mayą Jamą i modelką Neelam Gil (28 l.) z Indii.

Leonardo DiCaprio. Lista partnerek. Z kim się spotykał?

W 1995 roku Leonardo krótko spotykał się z Naomi Campbell. Była też top modelka Helena Christensen (1997), gwiazdor "Titanica" romansował też z zamężną wówczas Evą Herzigovą (1998). Z modelką Gisele Bündchen Leo spotykał się aż pięć lat, w latach 2000-2005! Potem padł rekord, jakiego nie pobiła nawet Camila Morrone. Kolejna sławna modelka, Bar Refaeli, usidliła Leo na sześć długich lat. Rozstali się w 2011 roku. Potem DiCaprio zmieniał partnerki jak rękawiczki! Rihanna, Blake Lively, Nina Agdal to wierzchołek góry lodowej... W grudniu 2017 roku aktor poznał Camillę Morrone i para była ze sobą do sierpnia 2022 roku.

Sonda
Czy jesteś za legalizacją marihuany w Polsce?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Nie ma wstydu powyżej 6/10!

Pytanie 1 z 10
"Cornflower" to...
Rajd Trzaskowskiego po Wesołej. Byliśmy krok w krok z prezydentem gdy rozmawiał z mieszkańcami o dzikach, dębach I marihuanie