Kolejna ofiara policji. 37-letnia matka sześciorga dzieci zginęła w zderzeniu z radiowozem

2020-06-06 7:55 MaAl

Tragedią skończył się powrót 37-letniej Guadalupe Francisco-Martinez z Chicago do domu. Kobieta przypadkowo trafiła na policyjny pościg. W auto kobiety wjechał rozpędzony radiowóz. Francisco-Martinez straciła życie.

To kolejna przypadkowa ofiara policyjnych działań. Funkcjonariusze z Chicago prowadzili pościg za poszukiwanym za morderstwo 22-latkiem. W tym samym czasie, tą samą trasą do domu wracała 37-letnia Guadalupe Francisco-Martinez. Na nagraniu z miejsca tragedii widzimy jak kobieta wjeżdża swoim samochodem na skrzyżowanie (miała zielone światło). Nagle drogę przecina jej z ogromną prędkością inny samochód. Zaraz potem w bok jej auta, po stronie kierowcy uderza rozpędzony radiowóz.

Matkę sześciorga dzieci przewieziono do szpitala. Niestety obrażenia były zbyt poważne i kobieta straciła życie. To nie jedyna przypadkowa ofiara tego wieczoru. Policyjne auto zderzyło się także z innym samochodem, czekającym na światłach. 62-letni kierowca i pasażerki w wieku 29 i 44 lata trafili do szpitala, ale są w dobrym stanie. Chociaż po zdarzeniu przerwano pościg, poszukiwanego udało się znaleźć chwilę później. Podczas ucieczki uderzył w słup. Do szpitala trafił w stanie ciężkim.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu.
Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Zamieszki w USA. Andrzej Fonfara: Będę nosił przy sobie BROŃ. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze