Kot sam przyszedł do szpitala! Miał złamaną łapkę

i

Autor: @catlife4ever04/Tik Tok Kot sam przyszedł do szpitala! "Miał złamaną łapkę"

Wzruszające wideo

Kot sam przyszedł do szpitala! "Miał złamaną łapkę"

2023-07-26 12:49

Ta historia wyciska łzy z oczu! Kotek sam przyszedł do szpitala, a właściwie przykuśtykał ze złamaną łapką! Mądry zwierzak wyczuł, gdzie powinien iść, by uzyskać pomoc. Nie wiadomo, skąd wziął się w tureckiej klinice, ale przeczucie go nie zawiodło - spotkał tam dobrych ludzi, którzy bezinteresownie mu pomogli.

Kot sam przyszedł do szpitala! Mądry zwierzak ze złamaną łapką wiedział, co robić. Lekarze mu pomogli

To nagranie stało się hitem TikToka! A dla wielu jest dowodem na to, że zwierzęta są o wiele mądrzejsze, niż mogłoby się wydawać niektórym ludziom. Co widzimy na nagraniu, które udostępnił w popularnym medium społecznościowym internauta z Turcji? Uwieczniono tam historię kota, który zupełnie samodzielnie zgłosił się do szpitala. Jeśli wierzyć TikTokowej relacji filmowej, zwierzak sam, bez towarzystwa żadnego właściciela przyszedł, a właściwie przykuśtykał do szpitala w Turcji! Mądry zwierzak najwyraźniej jakimś sposobem wyczuł, gdzie dokładnie powinien iść, by uzyskać pomoc i wyzdrowieć.

"Mam nadzieję, że inteligencja tego kota będzie lekcją dla nas, ludzi. Proszę, kochajmy zwierzęta" 

Nie wiadomo, skąd wziął się w tureckiej klinice i co złego spotkało go w życiu, ale przeczucie zwierzaka nie zawiodło - spotkał w szpitalu dobrych ludzi, którzy bezinteresownie mu pomogli. W dalszej części nagrania widzimy, jak medyk opatruje kota umieszczonego na szpitalnym krzesełku. Łapka zwierzaka została nastawiona i opatrzona. Film wzruszył wielu internautów i z Polski, i z Turcji, a także z innych krajów. "Boże, jaki mądry kotek. Dziękuję za pomoc" - pisze ktoś z Polski. "To zdarzenie miało miejsce w Turcji. Mam nadzieję, że inteligencja tego kota będzie lekcją dla nas, ludzi. Proszę, kochajmy zwierzęta" - dopisał ktoś z zagranicy.

Sonda
Wolisz psy czy koty?
Czy dziecko może zarazić się robakami od kota?