karol/harry

i

Autor: AP/Leon Neal; AP/Kirsty O'Connor karol/harry

Rodzina królewska

Król Karol chce zerwać wszelki kontakt z Harrym i odebrać mu tytuł? Podano jeden warunek

2022-12-12 10:50

Będzie ostateczny rozłam w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Król Karol III zerwie więzy z księciem Harrym i odbierze jemu oraz Meghan Markle tytuły, jeżeli zrobią jedną rzecz - uważa królewski ekspert. Nowy brytyjski monarcha chce trzymać stronę syna tak długo, jak to możliwe, ale nie wybaczy mu jednego...

Król Karol III może zerwać wszelkie relacje z Meghan Markle i księciem Harrym oraz odebrać im tytuły książęce. Królewski ekspert mówi, co byłoby przekroczeniem granicy

Meghan Markle i książę Harry wywołali ostatnio lawinę krytyki premierą swojego serialu dokumentalnego dla Netflixa. W "Harry & Meghan" pokazali siebie jako ofiary rodziny królewskiej i prasy, jednak nie przedstawili zbyt wiele przekonujących konkretów, zwłaszcza rasizmu, o który nadal oskarżają royalsów. Ale to nie wszystko. Przecież już 10 stycznia 2023 roku ukaże się autobiografia księcia Harry'ego "Spare". Ma 416 stron i z pewnością nie zabraknie tam kolejnych żali. Co na to wszystko król Karol III? Na ten temat wypowiedział się dla "Express" Phil Dampier, pisarz i ekspert do spraw brytyjskiej rodziny królewskiej. Król Karol III zerwie więzy z księciem Harrym i odbierze jemu oraz Meghan Markle tytuły, jeżeli zrobią jedną rzecz - uważa królewski ekspert.

"OK, przekroczyliście teraz pewną granicę i nie ma drogi powrotnej. Musicie iść własną drogą, ale nie jako książę i księżna Sussexu"

Nowy brytyjski monarcha chce trzymać stronę syna tak długo, jak to możliwe, ale nie wybaczy mu jednego... A mianowicie ataku na Camillę. "Jestem pewien, że Karol pójdzie na duże ustępstwa, byle tylko utrzymać relacje z Harrym, ale wszystko ma swój kres. Jeśli wspomnienia Harry'ego dotyczące rozwodu rodziców okażą się zbyt krytyczne wobec Camilli lub zbyt wiele winy zostanie zrzucone na Karola, podczas gdy matka księcia zostanie ukazana jako święta, wtedy nie będzie już powrotu. W takiej chwili, co jeszcze można zrobić? Jaki wybór będą mieli? Będą musieli powiedzieć: 'OK, przekroczyliście teraz pewną granicę i nie ma drogi powrotnej. Musicie iść własną drogą, ale nie jako książę i księżna Sussexu'" - mówi Phil Dampier i dodaje, że "przeciągnięcie Camilli przez błoto" to coś, czego Karol nie zamierza tolerować.

Sonda
Co myślisz o trailerze programu Netflixa o Meghan i Harrym?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała