Królowa Elżbieta II jest chora?! Tajemnicze słowa lekarzy

2021-10-21 6:45
Królowa Elżbieta II
Autor: AP Królowa Elżbieta II

Brytyjskich poddanych ogarnął niepokój! Tak zawsze energiczna królowa Elżbieta II ostatnio zaczęła słabnąć. Najpierw po raz pierwszy pojawiła się z laseczką, teraz medycy wydali tajemnicze zalecenia odnośnie brytyjskiej królowej! Co się dzieje? Jedno jest pewne - sprawę niedyspozycji Elżbiety II potwierdził oficjalnie Pałac Buckingham!

To już nie są plotki! Pałac Buckingham oficjalnie potwierdza - ze zdrowiem królowej Elżbiety II nie jest najlepiej. "Jej Królewska Mość jest w dobrym nastroju i jest rozczarowana, że nie będzie mogła odwiedzić Irlandii Północnej, gdzie dziś i jutro miała podjąć szereg zobowiązań. Królowa przesyła najserdeczniejsze życzenia mieszkańcom Irlandii Północnej i ma nadzieję na odwiedziny w przyszłości" - podano w specjalnym oświadczeniu, które wydali przedstawiciele Elżbiety II. Co się dokładnie dzieje? Zalecenia medyków są bardzo tajemnicze. Wiadomo, że oświadczenie dotyczy podróży, która miała odbyć się w środę oraz dziś, w czwartek. Niestety, królowa nie może odwiedzić Irlandii Północnej, chociaż przecież nie byłaby to bardzo daleka podróż.

NIE PRZEGAP: Co za wpadka! Telewizja pokazała porno zamiast prognozy pogody. WIDEO

NIE PRZEGAP: Córka Angeliny Jolie w sukience! Shiloh jednak nie jest chłopcem?

Sonda
Czy chciałbyś być członkiem rodziny królewskiej?

Jednak medycy surowo zalecili, by "odpoczęła przez kilka następnych dni". Brytyjskich poddanych ogarnął niepokój. Bo przecież to nie pierwszy raz w ciągu ostatnich dni, kiedy tak zawsze energiczna królowa Elżbieta II zaczęła słabnąć. W zeszłym tygodniu pierwszy raz pojawiła się z laseczką, która pomagała jej chodzić. Monarchini wydawała się osłabiona, poruszała się z trudem. Oby tylko był to przejściowy kryzys!

NIE PRZEGAP: Ogromny wybuch wulkanu w Japonii! Groza na Kiusiu. Szokujace wideo

NIE PRZEGAP: Kandydatki pozywają Miss France, bo jurorzy oceniali ich wygląd

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE