Szok! Książę Harry ma JEDEN garnitur od lat, Meghan Markle ZATRWOŻONA

2021-03-03 9:20 zw
Meghan Markle i książę Harry
Autor: Eastnews Meghan Markle i książę Harry

Niesłychane! Chociaż książę Harry (36 l.) ma ogromny majątek, to od lat chodzi w jendym jedynym szarym garniturze. Wszystko wyśledzili brytyjscy dziennikarze, oglądając zdjęcia wnuka królowej brytyjskiej z różnych oficjalnych okazji. Ulubiony szary strój oszczędny Harry założył także przed wywiadem z Oprah Winfrey, którego fragmenty niedawno wyemitowano. Czy przed nagraniem doszło do awantury z Meghan Markle (40 l.)? Wcześniejsze pogłoski mówiły o kłótniach wybuchających między książęcą para na temat lekceważenia przez Harry'ego wymogów celebryckiej mody.

Zamiast wydawać miliony na eleganckie stroje, odkłada w Stanach Zjednoczonych dolar do dolara! Książę Harry jest nieprawdopodobnie oszczędny. Jak wyśledzili dziennikarze "Daily Mail", wnuk królowej brytyjskiej od lat zakłada na wszystkie najważniejsze oficjalne okazje jeden jedyny szary garnitur, wiecznie ten sam! Czy to wizyta w Sussex w 2018 roku, czy zaprezentowanie światu syna Archiego w maju 2019 czy też wyjazd do Maroka - szary garnitur podąża za Harrym wszędzie tam, gdzie tylko książę się pojawi. Ulubiony szary strój oszczędny Harry założył także na czas skandalizującego wywiadu z Oprah Winfrey, którego fragmenty niedawno wyemitowano.

NIE PRZEGAP: Horoskop na środę, 3 marca 2021. Sprawdź codzienny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku!

Czy taka oszczędność i gospodarność podoba się żonie księcia, Meghan Markle? Można w to powątpiewać! Ona jest wielką fanką mody i drogie stroje zmienia raz po raz, nie pokazując się niemal nigdy dwa razy w tej samej kreacji. Tymczasem książę to pod tym względem prawdziwe przeciwieństwo żony. Już wcześniej plotkowano, że abnegacja Harry'ego była przyczyną niejednej kłótni małżeńskiej. Parę miesięcy temu "New Idea" ujawniał: "Meghan nienawidzi sposobu, w jaki Harry się ubiera. Cały czas nosi wyświechtaną szarą koszulkę polo i czapkę z daszkiem" - donosi znajomy pary. Dla królowej stylu, jaką jest Meghan, taki ubiór to powód do wstydu: "Poślubiła księcia, nie bezdomnego, ale podczas kłótni krzyczy, że nie widzi różnicy" - pisali dziennikarze.

NIE PRZEGAP: Wielkie OBURZENIE w rodzinie królewskiej. Meghan Markle i książę POTĘPIENI

Maseczki ochronne to już moda. Co noszą na twarzy bydgoszczanie?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze