Księżna Kate jak Meghan Markle. Biograf Lady Di zdradził czego się bała przed ślubem

2021-04-06 22:42 mw
Przyjaźń, czy wojna. Tajemnice konfliktu Meghan i Kate
Autor: Materiały prasowe

Biograf księżnej Diany, Andrew Morton, udzielił wywiadu w podkaście „Royally Obsessed”. Komentował w nim m.in. obawy, jakie towarzyszyły Meghan Markle przed wejściem do rodziny królewskiej, którymi podzieliła się w kontrowersyjnym dla wielu Brytyjczyków u amerykańskiej dziennikarki Oprah Winfrey. Okazuje się, że Kate Middleton też nie miała łatwo.

W zeszłym tygodniu w podcaście „Royally Obsessed” Andrew Morton, biograf księżnej Diany i autor książki „Diana: prawdziwa historia” odniósł się do fragmentów wywiadu, którego udzieliła Meghan Markle dla amerykańskiej dziennikarki Oprah Winfrey. Wywiad wzbudził sporo kontrowersji w Wielkiej Brytanii i zachwyty w Stanach Zjednoczonych.

PRZECZYTAJ Przez Meghan i Harry’ego rozpadnie się MONARCHIA!? „Piorą brudy. Obrzydliwe”

Księżna Meghan podczas wywiadu mówiła m.in. o tym, że nikt jej przed wejściem do rodziny królewskiej i podczas narzeczeństwa z księciem Harrym, nie zaoferował szkolenia. Według biografa księżnej Diany nie jest to zaskakujące. Morton twierdzi, że Meghan Markle nie była jedyną kobietą z rodziny królewskiej, która weszła do Pałacu Buckingham nieprzygotowana.

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey

Markle powiedziała, że ​​sama wzięła się chociażby za naukę brytyjskiego hymnu narodowego czy pieśni śpiewanych podczas nabożeństw. - To nie jest tak, że istnieje szkoła dla księżniczek, w której siedzisz i przechodzisz przez procedury od A do Z. Uczysz się tego na kolanie. Uczysz się tego z doświadczenia - skomentował wypowiedź Meghan Morton. Dodał też, że sama królowa Elżbieta II miała pozwolić Meghan na kontynuowanie kariery aktorskiej. Według niego nawet Kate Middleton, szwagierka Meghan i żona starszego syna księżnej Diany i księcia Karola, Williama, nie miała łatwo.

- [Catherine Middleton], tak, miała wsparcie rodziny i tak, była Brytyjką i wiedziała, czego się spodziewano, ale nikt nie jest w stanie przygotować cię na [taki] poziom intensywności i poziom zainteresowania tobą - wyjaśnił Morton. Biograf dodał, że księżnej Cambridge zajęło „dość dużo czasu”, aby „przejąć kontrolę i dowodzić tym, co robi”. - Nawet Dianie, zajęło to lata, a ona była arystokratką - zauważył.

ZOBACZ GALERIĘ Książę Harry i Meghan Markle. Oszałamiające bogactwo. Tak mieszkają Sussexowie

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze