Książę Harry zarzuca rodzinie królewskiej brudną grę wymierzoną w Meghan

i

Autor: flickr.com

Rodzina królewska

Kulisy wizyty u króla Karola III ujawnione! Książę Harry przeżył wielki zawód

2024-02-13 5:10

Ujawniono nowe szczegóły na temat wizyty księcia Harry'ego w Wielkiej Brytanii! Królewski ekspert opowiedział o tym, dlaczego uciekinier z brytyjskiej rodziny królewskiej widział się z chorym na raka ojcem królem Karolem III tylko przez 45 minut, a do domu wrócił następnego dnia. Podobno była pewna osoba, która zadbała o to, by nie bawił u chorego zbyt długo...

Królowa Camilla pilnowała, by książę Harry nie został z królem Karolem III sam na sam i by szybko wyleciał z powrotem do USA? Królewski ekspert nie owijał w bawełnę

Król Karol III jest chory na raka - ujawnił oficjalnie w dniu 5 lutego Pałac Buckingham. Na wieść o diagnozie ojca książę Harry natychmiast wsiadł w samolot i zostawiając w Kalifornii Meghan Markle i dzieci, poleciał do króla do Wielkiej Brytanii. Ale wizyta księcia Harry'ego u chorego ojca najwyraźniej nie poszła zbyt pomyślnie! Mimo pokonania wielkiej odległości uciekinier z brytyjskiej rodziny królewskiej widział króla Karola III tylko przez 45 minut, a spać musiał w hotelu w Londynie mimo licznych królewskich rezydencji pełnych komnat i dawnych znajomych w mieście... Harry wrócił do Meghan Markle jak niepyszny zaledwie po 24 godzinach. Co się stało? Królewski ekspert Robert Jobson opowiedział w "The Sun" o tym, dlaczego Harry widział się z chorym na raka ojcem królem Karolem III tak krótko.

 Bądźmy szczerzy – on nie wyraził się zbyt pochlebnie o królowej Camilli w swojej książce "Spare". Nie wyrażał się o niej zbyt pochlebnie w serwisie Netflix"

Podobno była pewna osoba, która zadbała o to, by nie bawił u chorego zbyt długo... Tym kimś była królowa Camilla, która według Jobsona nie pozwoliła Harry'emu zostać z ojcem sam na sam. "Królowa była z królem. Bądźmy szczerzy – on [Harry] nie wyraził się zbyt pochlebnie o królowej Camilli w swojej książce "Spare". Nie wyrażał się o niej zbyt pochlebnie w serwisie Netflix. Nie dogadują się" - twierdzi królewski komentator. Jak dodaje, napiętą sytuację pogorszył równie napięty kalendarz królewskiego życia. "Oni trzymają się zegarka jak w wojsku. Musisz wysłać tam pilota helikoptera i tak dalej. Dlatego plany musiały zostać zmienione. Jedyne, czego król nie lubi, to zmiana planów. Dał mu wystarczająco dużo czasu, aby go pocałować i przytulić, i życzył mu wszystkiego najlepszego" - dodaje Jobson.

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Król Karol III ma raka! Lekarze zabrali głos. Jaki jest stan monarchy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają