Linda Evangelista brutalnie zeszpecona przez zabieg upiększający. Teraz powraca! Jak wygląda?

i

Autor: East News, Fendi Linda Evangelista "brutalnie zeszpecona" przez zabieg upiększający. Teraz powraca! Jak wygląda?

Powrót gwiazdy

Linda Evangelista "brutalnie zdeformowana" przez zabieg upiększający. Teraz powraca! Jak wygląda?

2022-07-19 11:50

Wielki powrót Lindy Evangelisty (57 l.)! Kanadyjska top modelka przez kilka lat ukrywała się przed światem, aż w zeszłym roku ujawniła, że została "brutalnie zdeformowana" przez nieudany zabieg kosmetyczny, który miał rozbijać komórki tłuszczu, ale efekt okazał się odwrotny. Teraz Linda Evangelista pozuje do pierwszych reklamowych zdjęć od czasu feralnej operacji. Dobrze wygląda? Zobacz nowe zdjęcia Lindy Evangelisty!

Linda Evangelista oszpecona przez nieudany zabieg kosmetyczny. "Zostałam zdeformowana na zawsze"

"Zostałam zdeformowana na zawsze. Żyję jak pustelnik, jestem nierozpoznawalna" - takie rozpaczliwe oświadczenie wystosowała w zeszłym roku do mediów i fanów Linda Evangelista (57 l.), jedna z najsłynniejszych modelek w dziejach, której szczyt kariery przypadł na lata dziewięćdziesiąte. Co się stało? Jak twierdzi Linda Evangelista, w wyniku nieudanego zabiegu kosmetycznego została oszpecona. Chodzi o zabieg rozbijania komórek tłuszczowych, prawdopodobnie między innymi w twarzy. Modelka zapowiedziała wówczas proces sądowy z gabinetem, w którym wykonano zabieg i utrzymywała, że nie została poinformowana o ryzyku, z jakim wiąże się procedura. W jej przypadku zabieg przyniósł niezwykle rzadki skutek uboczny zwany PAH. Polega on na tym, że zamiast rozbijać komórki tłuszczowe, zabieg je namnaża. W efekcie twarz i ciało modelki zaczęły puchnąć i straciły jędrność. Linda Evangelista przez sześć lat ukrywała się przed światem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Panna młoda zastrzelona podczas wesela! Strzały miały być na wiwat

Sonda
Co sądzisz o operacjach plastycznych?

Linda Evangelista w reklamie Fendi. Pierwsza reklama po nieudanych zabiegach

W końcu światło dzienne ujrzały zdjęcia paparazzi, na których rzeczywiście trudno rozpoznać dawną gwiazdę wybiegów. Zwykłe procesy związane ze starzeniem się, a może faktycznie efekty bardzo nieudanych zabiegów "upiększających"? Jedno jest pewne - gwiazda nie pracowała przez parę lat. Teraz to się zmieniło! Linda Evangelista wystąpiła w najnowszej reklamie ekskluzywnej marki Fendi. Na mocno wyretuszowanym zdjęciu modelka wygląda świetnie! A może w świecie realnym także udało jej się naprawić efekty nieudanych zabiegów?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Upały i pożary zabiły ponad TYSIĄC osób w Europie! Hiszpania i Portugalia płoną

PRZECZYTAJ TAKŻE: Emily Ratajkowski się ROZWODZI! Powodem ZDRADA?! Sensacyjne informacje

QUIZ. Który aktor zagrał w tym legendarnym filmie? Bez 10/15 nie waż się nazywać kinomanem

Pytanie 1 z 15
Który z tych aktorów zagrał w "Pulp Fiction" Quentina Tarantino?
Kinga Zapadka, uczestniczka programu "40 kontra 20", szczerze o operacjach plastycznych | Gwiazdy bez maski