Ma 104 lata. Pokonała wirusa!

2020-04-06 14:00 zw
Covid-19 laboratorium
Autor: Pixabay

Wspaniałe wiadomości z Włoch. Walkę z koronawirusem wygrała 104-letnia kobieta. Została tym samym najstarszym człowiekiem na świecie, który został wyleczony po zakażeniu Covid-19. Kim Jest Ada Zanusso, która została tą rekordzistką? Sprawdź też inne dobre wiadomości na temat koronawirusa we Włoszech.

Wielu nie dawało jej nadziei na wyzdrowienie, a ona pokonała zarazę i pobiła rekord! Ada Zanusso (104 l.) została najstarszym człowiekiem na świecie, który został wyleczony po zakażeniu Covid-19. Kim Jest Ada Zanusso? To seniorka z włoskiego Piemontu. Mieszkała w domu spokojnej starości w miejscowości Biella. W ośrodku zaczął szaleć koronawirus. 104-latka również się zakaziła. Miała gorączkę i problemy z oddychaniem, wymiotowała.Trafiła do szpitala w poważnym stanie, jednak ku zdumieniu lekarzy będąca w grupie najwyższego ryzyka seniorka miała bardzo silny organizm i szybko zwalczyła wirusa.

Polska siatkarka o sytuacji we Włoszech, podczas pandemii koronawirusa [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dała tym samym nadzieję setkom tysięcy innych zarażonych koronawirusem na całym świecie. Nie jest to w dodatku jedyna dobra wiadomość, która napłynęła z Włoch. Liczba zmarłych w ciągu jednej doby wyniosła tam nievo ponad 500, podczas gdy jeszcze niedawno sięgała niemal tysiąca dziennie. Władze zaczynają już pomału rozwazać rezygnację z całkowitego zamknięcia kraju, jednak są to oczywiście zaledwie wstępne plany na przyszłość. W Włoszech według danych z poniedziałkowego poranka wykryto 129 tysięcy przypadków Covid-19, zmarło niemal 16 tysięcy osob.

Najnowsze