Mają razem 1058 lat! Szok w Hiszpanii, rodzeństwo bije rekord długowieczności

i

Autor: Materiały prasowe/guinnessworldrecords.com Mają razem 1058 lat! Szok w Hiszpanii, rodzeństwo bije rekord długowieczności

Szokujący rekord Guinnessa

Mają razem 1058 lat! Szok w Hiszpanii, rodzeństwo bije rekord długowieczności

2022-10-03 12:30

To niewiarygodne! Rodzeństwo z Hiszpanii ma w sumie... 1058 lat. Dwanaścioro braci i sióstr pobiło poprzedni rekord Guinnessa o szesnaście lat. Ile lat ma najmłodsza, a ile najstarsza osoba z tego zdumiewającego rodzeństwa? W jakich latach przyszli na świat? Przeczytasz wszystko w tym artykule!

Rodzeństwo ma w sumie 1058 lat! Siedmioro braci i pięć sióstr pobiło rekord Guinnessa

Dobre geny, specjalna dieta, sport, piękne miejsce do życia? To zdumiewające rodzeństwo twierdzi, że przede wszystkim to pierwsze. Dwanaścioro braci i sióstr Hernandez-Perez z Hiszpanii, a konkretnie z Wysp Kanaryjskich pobiło rekord Guinnessa w kategorii "największy łączny wiek żyjącego rodzeństwa". Rodzeństwo z miejscowości Moya ma w sumie... 1058 lat i 249 dni. Dwanaścioro braci i sióstr pobiło poprzedni rekord Guinnessa w tej kategorii aż o szesnaście lat. Ile lat ma najmłodsza, a ile najstarsza osoba z tego zdumiewającego rodzeństwa? W jakich latach przyszli na świat?

Najmłodszy ma 76 lata, najstarszy 97. Dwanaścioro rodzeństwa idzie na kolejny rekord!

Najmłodsza osoba spośród tego rodzeństwa ma 76 lat, a najstarsza 97. Jose urodził się jako pierwszy 30 grudnia 1924 roku, a jako ostatni Luis w dniu 4 kwietnia 1946 roku. Mężczyźni mają jeszcze pięcioro braci i pięcioro sióstr. Wszyscy przyszli na świat w miejscowości Moya na Wyspach Kanaryjskich i mieszkali tam przez całe swoje życie. Kto wie, może ktoś z rodzeństwa Hernandez-Perez pobije jeszcze jakiś rekord i zostanie na przykład najstarszym człowiekiem świata? Obecnie najdłużej żyjącym człowiekiem, którego wiek jednoznacznie potwierdzono była Francuzka Jeanne Calment, która żyła 122 lata i 164 dni, a zmarła w 1997 roku.

Sonda
Masz rodzeństwo?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Sukcesem będzie już połowa punktów

Pytanie 1 z 10
Jeszcze Polska nie zginęła...
Próba pobicia rekordu świata w jednoczesnym wykonaniu pieśni "Czerwona kalina"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają