MAKABRA! Polacy polecieli do pracy, WYCIĘTO im organy

2021-02-25 11:23
Daniel N. udusił matkę i spał z jej zwłokami. Ta zbrodnia wstrząsnęła Częstochową
Autor: archiwym se.pl

Wstrząsające doniesienia z Meksyku. Dwóch Polaków w wieku ok.20 lat, wyjechało do tego kraju do pracy w zeszłym miesiącu, ale zamiast uczciwego zarobku, padli oni ofiarą gangu handlującymi organami. Jeden z nich zmarł. Sprawę wyjaśnia polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

O sprawie donosi portal Onet. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że dwóch Polaków w wieku ok. 20 lat wyjechało w zeszłym miesiącu do pracy w Meksyku. Nie wiadomo, gdzie się zatrudnili, ale osobą, która miała załatwić im pracę był inny Polak. Zamiast praca trafili pod skalpel. Mężczyźni trafili do szpitala, gdzie jeden zmarł, a drugi jest w stanie ciężkim. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyznom wycięto narządy wewnętrzne. Niewykluczone, że mężczyzna, który zmarł w Meksyku stracił nie tylko nerkę, ale również inne organy. Sprawę skomentowało polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Matka zamordowanego w szkole Kuby: Emil dźgając mi syna zabił także mnie

„Sprawa jest znana polskiej służbie konsularnej i dotyczy trzech obywateli polskich. Ambasada RP w Meksyku po uzyskaniu informacji o zdarzeniu niezwłocznie podjęła stosowne działania. Konsul RP jest w stałym kontakcie z członkami rodzin poszkodowanych, pracodawcą oraz miejscową prokuraturą, która bada okoliczności sprawy" - poinformowało Onet Biuro Rzecznika Prasowego MSZ. Wiadomo, że trzeci polski obywatel powrócił już do Polski. 

Katowice: Najgłupszy złodziej świata? Wszedł do sklepu BEZ MASECZKI i ukradł kosmetyki. Wszystko nagrały kamery
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze