Makabryczny wypadek. Metro odcięło nastolatkowi dłoń. Tajemnicze okoliczności

i

Autor: AP Tragedia w nowojorskim metrze

To miała być zabawa

Makabra w metrze. Pociąg odciął nastolatkowi rękę. Wstrząsające okoliczności!

2022-08-30 15:23

15-letni chłopak stracił rękę po tym, jak próbował uprawiać trainsurfing, czyli jechać pociągiem poza jego wnętrzem - na przykład na dachu. Świadkowie tej makabry mówią, że nastolatek zeskakując z pojazdu wpadł na tory tuż pod inny, nadjeżdżający akurat pociąg, który dosłownie oderwał mu dłoń. "Nie płakał, siedział cicho" - mówią. Rękę znaleziono pod wagonem.

Tragedia w metrze. Niebezpieczna zabawa przerodziła się w horror

Do tragicznego wypadku doszło na peronie stacji metra Jackson Heights-Roosevelt Avenue w Queens w Nowym Jorku. Jak podaje "Daily Mail", 15-latek próbował wspiąć się na szczyt pociągu, by uprawiać trainsurfing, jednak stracił równowagę i upadł na tory, którymi po chwili przejechał inny pociąg. Maszyna uderzyła w niego i odcięła mu rękę.

Wypadek w metrze. Ręka 15-latka na torach

Natychmiast wezwano pomoc, chłopak w ciągu godziny trafił do szpitala, gdzie lekarze podjęli decyzję o tym, że trzeba amputować mu kończynę aż do łokcia. "Nie płakał, nic nie mówił, po prostu się rozglądał" – mówią o 15-latku świadkowie zdarzenia. Na zdjęciach udostępnionych przez lokalne media widać ślady krwi na peronie. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Nie wyklucza postawienia zarzutów. 

CZYTAJ TAKŻE: Makabra w zoo! Wszedł do klatki lwa, by ukraść młode. Został zjedzony żywcem

Metro na Targówku i Bródnie już prawie gotowe. Kiedy otwarcie?
Sonda
Czy boisz się jeździć metrem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany