Mała dziewczynka topiła się w basenie. Na nic reanimacja. Tragiczna śmierć 7-latki

i

Autor: CC Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Mała dziewczynka topiła się w basenie. Na nic reanimacja. Tragiczna śmierć 7-latki

Horror w parku wodnym

Mała dziewczynka topiła się w basenie. Na nic reanimacja. Tragiczna śmierć 7-latki

2022-08-17 20:36

Tragiczny wypadek na terenie parku wodnego w niemieckim regionie Badenia-Wirtembergia miał miejsce 17 lipca bieżącego roku. 7-letnia dziewczynka topiła się w basenie. Ratownicy podjęli próbę reanimacji, ale niestety wszystko skończyło się najgorzej, jak tylko mogło. Dziecko nie żyje.

Niemcy: Wypadek na terenie parku wodnego. 7-letnia dziewczynka nie żyje

7-letnia dziewczynka przebywała na terenie parku wodnego z mamą i młodszym bratem. Kiedy kobieta zajmowała się chłopczykiem, jego siostra wykorzystała jej nieuwagę i weszła do basenu dla dorosłych. Tam szybko znalazła się pod wodą. Jeden z kąpiących wyciągnął ją z wody. Ratownicy podjęli próbę reanimacji nieprzytomnej 7-latki, która została przewieziona do szpitala. Zmarła niespełna dwa tygodnie później.

Czytaj też: Gwałciciel powiesił się po wyroku

- Śledztwo nie wykazało kryminalnego zachowanie matki lub pracowników łaźni - czytamy w serwisie tag24.de.

Chorwacja. Wypadek polskiego autokaru. Ksiądz Leszek: Ci z tyłu przygnietli tych, którzy byli z przodu

- Jesteśmy głęboko zszokowani śmiercią siedmioletniej dziewczynki. Nasze myśli i współczucie są z rodzicami, którzy zmagają się z tą tragiczną stratą oraz ze wszystkimi członkami rodziny i przyjaciółmi - powiedział Marcus Steinhart, dyrektor zarządzający łaźni Miramar w Weinheim, cytowany przez portal tag24.de.

Niemieckie media zwracają uwagę na nieprzyjemne zdarzenia, które ostatnimi czasy miały miejsce w łaźni Miramar. W listopadzie problemy były na zjeżdżalni. W ubiegłym roku jeden z gości został ranny w basenie pod koniec zjeżdżalni, a powodem był stosunkowo niski poziomu wody. Przedstawiciele parku wodnego zapewniają, że cały czas dbają o bezpieczeństwo odwiedzających.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE