Poili dziecko wódką

i

Autor: Shutterstock Poili dziecko wódką

Matka i ojciec zatrzymani

Rodzice poili małe dziecko wódką! Wszystko się nagrało. WIDEO

2022-08-17 5:00

Głupota tej pary nie mieści się w głowie! Para Brytyjczyków postanowiła podczas zakrapianej imprezy uraczyć kieliszkiem wódki swoje kilkumiesięczne dziecko. Uznali to za tak zabawne, że nagrali swoje wyczyny telefonem i zamieścili filmik w internecie. Niebawem do ich drzwi zapukali urzędnicy. Sprawa znalazła jednak bulwersujący finał.

Rodzice nagrali, jak poją dziecko wódką. Matka nalewała do kieliszka, a ojciec się przyglądał

W odmętach internetu można znaleźć niezliczone dowody na bezgraniczność ludzkiej głupoty. Swoje trzy grosze, czy raczej trzy pensy, dorzuciła do tego niedawno pewna para z Dover w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii. Para Brytyjczyków postanowiła podczas zakrapianej imprezy uraczyć kieliszkiem wódki... swoje kilkumiesięczne dziecko. Uznali to za tak zabawne, że nagrali swoje wyczyny telefonem i zamieścili filmik w internecie. Na filmie udostępnionym na Facebooku widać, jak kobieta siedząca na podłodze wlewa wódkę z butelki do kieliszka, a potem poi alkoholem bobasa, który wygląda, jakby dopiero co nauczył się siedzieć. Obok stoi mężczyzna i w żaden sposób nie reaguje. Film na szczęście zwrócił uwagę kogoś bardziej przytomnego niż rodzice grozy i wkrótce do drzwi pijaków zapukali urzędnicy z opieki społecznej i z policjantami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kazała kochankowi zabić męża pastora! "Zmusił ją sto razy do seksu w trójkącie"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Terrorysta mordował wybuchową sztuczną nogą! Zamach na duchownego

Urzędnicy oddali dziecko rodzicom, którzy podali mu wódkę

Tylko idiotyczny żart? W butelce musiała być najwyraźniej prawdziwa wódka, bo rodzice dziecka zostali zatrzymani pod zarzutem znęcania się nad nim. Niestety, jak informuje SWNS, wpłacono za nich kaucję i odpowiedzą z wolnej stopy, zaś dziecko zostało im zwrócone. Uznano, że wystarczą regularne kontrole opieki społecznej, by było bezpieczne. Słuszna decyzja? Napisz w komentarzu!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto żona Kurta Cobaina! Tak wygląda dziś 58-letnia Courtney Love

PRZECZYTAJ TAKŻE: Złodziej robił podkop pod bank. Utknął i wzywał pomocy! Wielka akcja ratunkowa

QUIZ. Tak niedawno, a czy jeszcze to pamiętasz? Na ostatnich pytaniach z najnowszej historii Polski polegniesz

Pytanie 1 z 15
Zaczniemy od czegoś prostego. W którym roku Polska weszła do Unii Europejskiej?
Olsztyn. Pijany pędził hulajnogą. To musiało się tak skończyć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE