Oto żona Kurta Cobaina! Tak wygląda dziś 58-letnia Courtney Love

i

Autor: instagram, East News Oto żona Kurta Cobaina! Tak wygląda dziś 58-letnia Courtney Love

58-letnia gwiazda w bikini

Oto żona Kurta Cobaina! Tak wygląda dziś 58-letnia Courtney Love

2022-08-12 11:00

Żona jednego z największych gwiazdorów rocka pokazała się po latach w bikini! Courtney Love (58 l.), wdowa po Kurcie Cobainie (+27 l.), jest w o wiele lepszej formie, niż jeszcze niedawno. Czyżby rzuciła nałogi? Courtney Love wypoczywa na rajskiej włoskiej wyspie. Swoje nowe zdjęcie opatrzyła zagadkowym podpisem...

Courtney Love to wdowa po Kurcie Cobainie. 58-latka pokazała zdjęcie w bikini. Można być zaskoczonym!

Jedni ją nienawidzą, a nawet obwiniają ją o śmierć sławnego męża, a inni ją uwielbiają. Courtney Love (58 l.) to postać, która mało kogo pozostawiła obojętnym. To właśnie ta amerykańska piosenkarka i aktorka była żoną Kurta Cobaina, lidera Nirvany - jednego z najsławniejszych rockowych zespołów w dziejach. Courtney Love latami zmagała się z uzależnieniami, podobnie jak Cobain. Przez długie lata nie była w najlepszej formie... Czyżby teraz to się zmieniło? Żona jednego z największych gwiazdorów rocka pokazała się po latach w bikini! Courtney Love jest w o wiele lepszej formie, niż jeszcze niedawno. Czy rzuciła nałogi? Courtney Love wypoczywa na rajskiej włoskiej wyspie. Swoje nowe zdjęcie opatrzyła zagadkowym podpisem: "Najlepsza zemsta to udane życie". Wygląda na to, że 58-latka zaczyna od nowa!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Złodziej schował się przed policją w pluszowym misiu! Ukradł auto i paliwo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Modelka bikini zadżgała kochanka! Gwiazda Instagrama aresztowana

Sonda
Czy lubisz Nirvanę?

Kim jest Courtney Love? Była żoną Kurta Cobaina, który popełnił samobójstwo w 1994 roku

Kim jest Courtney Love? Urodziła się w 1964 roku w San Francisco. Swój zespół Hole założyła w 1989 roku. Hole nagrał parę albumów: Pretty on the Inside (1991), Live Through This (1994) i Celebrity Skin (1998). Śpiewała też z Faith No More, pracowała także jako aktorka. Zespół istniał Hole z przerwami do 2012 roku, potem Love chciała skupić się na karierze solowej. Jej ostatnia, zapowiadana niemal 10 lat temu płyta nigdy się nie ukazała i skończyło się na singlach. Courtney Love wyszła za Kurta Cobaina w 1992 roku, parę miesięcy później urodziła córkę Frances Bean. W 1994 roku Kurt Cobain się zastrzelił.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 42-latka zaszła w trzynastą ciążę. "Antykoncepcja na mnie nie działa"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Babcia zabiła troje wnucząt zupą mleczną! "Przyniosłam worek trucizny"

QUIZ. Zapomniane polskie wakacyjne hity! Przypomnisz sobie wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Słońce swieci nad nami / Ogrzewa nasze..."
Co tam w środku gra? Nirvana

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki