Modelka bikini zadżgała kochanka! Gwiazda Instagrama aresztowana

i

Autor: Instagram Modelka bikini zadżgała kochanka! Gwiazda Instagrama aresztowana

Mord w świecie gwiazd

Modelka bikini zadźgała kochanka! Gwiazda Instagrama aresztowana

2022-08-12 7:20

Szokujące morderstwo w świecie influenserów! Sławna modelka z Instagrama została aresztowana i usłyszała zarzut morderstwa swojego kochanka. Courtney Clenney (25 l.), znana w internecie jako Courtney Tailor, zadźgała Christiana Obumseli (+27 l.) w kwietniu. Początkowo uznano to za akt obrony koniecznej, teraz śledztwo zaowocowało aresztem gwiazdy.

Courtney Clenney (25 l.), znana w internecie jako Courtney Tailor miała dwa miliony obserwatorów na Instagramie. Okazało się, że jest morderczynią. Zarzuty dla modelki

Ma dwa miliony obserwatorów na Instagramie, reklamowała bikini i kosmetyki. Na zdjęciach ta seksowna blondynka zupełnie nie wygląda na krwawą morderczynię! Jednak instagramowe pozory okazały się dalekie od rzeczywistości. Courtney Clenney (25 l.), znana w internecie jako Courtney Tailor, mieszkała w Miami z Christianem Obumseli (+27 l.) w luksusowym apartamencie. Sąsiedzi wielokrotnie skarżyli się na awantury dobiegające z mieszkania modelki i biznesmena specjalizującego się w kryptowalutach. Kochankowie schodzili się i rozchodzili, ich związek był bardzo burzliwy. W kwietniu tego roku zakończył się tragicznie. Policja wezwana do apartamentu gwiazdy w Miami znalazła ją całą we krwi. TMZ zdobył nawet film, na którym widać zakrwawioną modelkę. Wówczas kobieta zeznała, że Obumseli zaczął ją dusić, więc broniła się przy pomocy noża... Początkowo śledczy pozwolili kobiecie jechać na odwyk i terapię na Hawaje.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 42-latka zaszła w trzynastą ciążę. "Antykoncepcja na mnie nie działa"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Babcia zabiła troje wnucząt zupą mleczną! "Przyniosłam worek trucizny"

Modelka i influenserka oskarżona o morderstwo. Aresztowana na Hawajach

Jej prawnik zapewniał o chęci współpracy w razie postawienia zarzutów. W końcu zostały one postawione po naciskach ze strony rodziny ofiary, która podkreslała, że mężczyzna nie był nigdy aresztowany ani notowany, za to 25-latka miała już kłopoty z prawem i była aresztowana z przemoc domową. Ostatecznie modelkę aresztowano na Hawajach. Usłyszała zarzut morderstwa i zostanie przewieziona na Florydę, gdzie odbędzie się jej proces. Konto Courtney Clenney na Instagramie dalej działa niby nigdy nic.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 4-latek zaginął na wakacjach w Turcji! Policja chce przesłuchać matkę

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skandal na weselu! Wyciekła seks taśma z panną młodą. Goście zobaczyli wszystko. WIDEO

Sonda
Co myślisz o pokazywaniu golizny na Instagramie?

Jaka piosenka lata 2022 najbardziej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Wskaż piosenkę, która najbardziej ci się podoba:
Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram (i klienci)

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki