Niece Waidhofer popełniła samobójstwo

i

Autor: @niecewaidhofer/INSTAGRAM Niece Waidhofer popełniła samobójstwo

Piękna modelka popełniła samobójstwo! Niece Waidhofer była gwiazdą Instagrama

2022-06-25 22:22

Tragiczna śmierć internetowej influenserki! Niece Waidhofer (31 l.) była piękna, sławna i bogata, miała 4,2 miliona obserwatorów na Instagramie, jednak to wszystko nie dało jej szczęścia. Modelka popełniła samobójstwo. Wcześniej zwierzała się swoim obserwatorom, że zmaga się z depresją. Rodzina Niece Waidhofer wydała oświadczenie.

Niece Waidhofer nie żyje. Modelka popełniła samobójstwo

"Niece była piękna i sympatyczna, wrażliwa i dowcipna, kreatywna i utalentowana, hojna i pełna empatii, rozsądna i wymagająca. Chociaż pożegnanie z nią jest bardzo bolesne, pocieszamy się tym, że dołączyła do swojego ojca i dziadków. Teraz może być sobą i wreszcie zazna spokoju". Tak znajomi Niece Waidhofer (+31 l.) wspominają ją teraz w rozmowie z amerykańskim portalem TMZ. Internetowa influenserka była piękna, sławna i bogata, miała 4,2 miliona obserwatorów na Instagramie, jednak to wszystko nie dało jej szczęścia. Modelka popełniła samobójstwo. Wcześniej zwierzała się swoim obserwatorom, że zmaga się z depresją. Rodzina Niece Waidhofer wydała oświadczenie. Krewni modelki chcą założyć organizację charytatywną, która będzie pomagała osobom cierpiącym na depresję.

Niece Waidhofer słynęła z odważnych zdjęć, na których eksponowała swoje duże piersi. Często pozowała w strojach z głębokim dekoltem. Jej wdzięki można było zobaczyć m.in. w magazynie "CKM".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojna o aborcję w USA! Masowe protesty, aresztowani i ranni. ZDJĘCIA

PRZECZYTAJ TAKŻE: Matka ZJADŁA chomika córki żywcem! Film trafił do sieci

Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111,Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123,Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212,Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108,Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123,pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

QUIZ. Dziwne słowa w języku polskim. Wielu na pewno nie znasz!

Pytanie 1 z 15
Ladaco to inaczej:
Depresja u dzieci i nastolatków - przyczyny i objawy. Jak pomóc dziecku z depresją?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE