Kobieta zjadła chomika

i

Autor: Facebook, Shutterstock Kobieta zjadła chomika

Matka ZJADŁA chomika córki żywcem! Film trafił do sieci

2022-06-25 19:50

Aż trudno uwierzyć w doniesienia brytyjskiej policji! 39-latka z Grantham została zatrzymana jako podejrzana w sprawie... zjedzenia żywcem chomika własnej córki. Kobieta została nagrana w trakcie zjadania nieszczęsnego gryzonia, a film trafił do sieci i stał się dowodem w sprawie o znęcanie się nad zwierzętami. Powód tego, co zrobiła Brytyjka, także szokuje.

To obrzydliwe nagranie obiegło internet i zostało wiele razy zgłoszone brytyjskiej policji. Widać na nim kobietę, która wkłada sobie do ust żywego chomika. I już go stamtąd nie wyjmuje. 39-latka z Grantham została zatrzymana jako podejrzana w sprawie... zjedzenia żywcem chomika własnej córki. Kobietę ktoś nagrał w trakcie zjadania nieszczęsnego gryzonia, a film trafił do sieci i dzięki organizacji charytatywnej Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals stał się dowodem w sprawie o znęcanie się nad zwierzętami.

Matka zjadła żywcem chomika córki w zamian za kokainę

Dlaczego 39-latka zjadła chomika swojego dziecka? Powód szokuje! Jak pisze między innymi "Daily Mail", w zamian za swój obrzydliwy wyczyn kobieta dostała za darmo narkotyki, a konkretnie kokainę. Najwyraźniej osoba będąca w ich posiadaniu, być może diler, w przypływie sadystycznej fantazji wpadła na pomysł, jak jego "klientka" mogłaby zapłacić za kokainę, a ona była tak zdesperowana lub równie bezduszna, że zgodziła się zjeść chomika w zamian za narkotyki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Niedźwiedź gigant wdarł się na osiedle! "Był na moim trawniku"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szokujący powód rozwodu za 17 miliardów! "W żonie denerwowała go jedna rzecz"

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?

Zjadła żywcem chomika. Drastyczne wideo w sieci

Co teraz będzie? Jak potwierdza policja z Lincolnshire, kobieta po zatrzymaniu została wypuszczona, ale stanie przed sądem i odpowie za znęcanie się nad zwierzętami, jeśli prokuratura postawi jej formalnie zarzuty. Na razie 39-latka występuje w charakterze podejrzanej. Trwa śledztwo w sprawie szokującej sprawy z Grantham. Policja apeluje, by nie udostępniać filmu z udziałem podejrzanej, który jest bardzo drastyczny i nie powinien znaleźć się bez cenzury w mediach społecznościowych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Inwazja węży gigantów! Największy PYTON schwytany. Bestia pobiła rekord

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tragedia w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! "Kochał nas najbardziej na świecie"

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Najpiękniejsze jeziora w Polsce. Odgadniesz ich nazwy?

Pytanie 1 z 10
Ponoć najpiękniej wygląda o świcie. Unosi się wtedy nam nim lekka mgła i wydawać by się mogło, że rozpościerają się przed nami morskie wody. Nic dziwnego, bo to największe w jezioro w Polsce czyli
Narkotyki przewożone z Hiszpanii w pomarańczach! Akcja CBŚ pod Bełchatowem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE